Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Taláhatok barátnőt úgy hogy...

Taláhatok barátnőt úgy hogy még nem volt eddig 23 éves létemre?

Figyelt kérdés

Velem az a baj hogy én olyan lányt keresek akivel azt érzem hogy örökre együtt tudnék lenni. Pedig tudom hogy ez nem annyira jo, lazán kéne venni, aztán lesz ami lesz. Én azt akarom hogy minden stimmeljen, hosszú távú kapcsolatokban gondolkozom.


De még sosem volt senkim.

Lányok, mit gondoltok az ilyen fiúkról?


2020. szept. 15. 13:16
 1/4 anonim válasza:

Röviden azt, hogy egy balfsz.


Olyan nincs, hogy te már az elején tudod, hogy minden stimmelni fog. Dehát a te dolgod.

2020. szept. 15. 13:35
 2/4 anonim válasza:
Mért ne találhatnál? Tudod, hogy van ez? Aki keres, az talál.
2020. szept. 15. 14:04
 3/4 anonim válasza:

Attól függ eddig miért nem volt.

Mert olyan extrém válogatós vagy a másik külsejét illetően, vagy mert pl. anyukáddal élsz és nem is akarsz kitörni onnan, vagy esetleg a külsőd elhanyagolt.

Ha ezek közül egyik se, akkor nem hiszem, hogy veled van a baj.

2020. szept. 15. 16:12
 4/4 Legyenszépnapod! válasza:

a harmadiknak nagyon igaza van, egyébként én azt gondolom lányként, hogy te vagy a normális, te csinálod jól. Mármint nyilván az elején még semmit se tudni, de mikor már ott leszek, hogy valakinek a barátnője leszek, akkor már én arra tervezek, hogy a felesége is

És persze nálam az is alap, hogy szűz legyen, én is az vagyok, szóval szerintem hülyeség, hogy az ilyen srácok bénák

Szerintem srácra is igaz lehet, hogy az olcsó hús hamar elkel, a nemi betegségekről nem is beszélve

amúgy kero vagyok, a keresztény közegekben maximálisan elfogadott ez a mentalitás, csak ott ugye ott van, hogy Isten mutatja meg, ki a hozzád illő

Szóval esetleg megpróbálhatsz ilyen berkekben ismerkedni, én azt tapasztalom, hogy aki tényleg nem csak felszínesen vallásos az nagyon jófej tud lenni : )


17/L

2021. máj. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!