Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Taláhatok barátnőt úgy hogy...

Taláhatok barátnőt úgy hogy még nem volt eddig 23 éves létemre?

Figyelt kérdés

Velem az a baj hogy én olyan lányt keresek akivel azt érzem hogy örökre együtt tudnék lenni. Pedig tudom hogy ez nem annyira jo, lazán kéne venni, aztán lesz ami lesz. Én azt akarom hogy minden stimmeljen, hosszú távú kapcsolatokban gondolkozom.

De még sosem volt senkim.

Lányok, mit gondoltok az ilyen fiúkról?

szept. 15. 13:16
 1/3 anonim válasza:

Röviden azt, hogy egy balfsz.

Olyan nincs, hogy te már az elején tudod, hogy minden stimmelni fog. Dehát a te dolgod.

szept. 15. 13:35
 2/3 anonim válasza:
Mért ne találhatnál? Tudod, hogy van ez? Aki keres, az talál.
szept. 15. 14:04
 3/3 anonim válasza:

Attól függ eddig miért nem volt.

Mert olyan extrém válogatós vagy a másik külsejét illetően, vagy mert pl. anyukáddal élsz és nem is akarsz kitörni onnan, vagy esetleg a külsőd elhanyagolt.

Ha ezek közül egyik se, akkor nem hiszem, hogy veled van a baj.

szept. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!