Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló anyaként lesz...

Egyedülálló anyaként lesz lehetőségem találni egy olyan férfit aki megbecsül és szeret?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és van egy féléves lányom. Az apjával nem vagyunk együtt már, mert őszintén szólva elegem lett....sose figyelt oda rám, a kapcsolatunk során végig tartotta a kapcsolatot az exével, sokszor megbántott, kiabált velem és ha ivott eléggé agresszív volt, semmit nem segített a gyerekkel sem stb...

Nagy nehezen beláttam, hogy ez nem mehet így nekem egy életen át. Én nagyon szerettem őt, lehet ez volt a gond is mert nem ismertem be magamnak hogy visszafelé ez nem igaz.

Még nem vagyok kész egy új kapcsolatra és itt a kislányom is aki most a legfontosabb nekem, de érdekelne hogy ha majd eljön az idő szerintetek van esélyem egy olyan kapcsolatra ahol megbecsülnek és igazán szeretnek is?


2020. szept. 15. 14:16
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Igen. Valószínűleg egy hasonlóhoz fog sodorni a szél, akivel egymásra találtok. Ne felejtsd el a gyerektartást behajtani az apán!
2020. szept. 15. 14:33
 2/22 anonim válasza:
Érdekes, hogy a terhességed előtt soha nem ivott, soha nem bántott, és mindig kedvesen szólt hozzád. Nagyon érdekes...
2020. szept. 15. 14:40
 3/22 A kérdező kommentje:
Előtte is csinálta ezeket a dolgokat. De sajnos hittem benne, hogy majd másként lesz minden. Naiv voltam ezt beismerem, de tanultam/tanulok a hibámból.
2020. szept. 15. 14:45
 4/22 Cheeye13 válasza:
Igen, el fog jönni az az idő is! Addig is magadat és a kislányodat nagyon :)
2020. szept. 15. 15:34
 5/22 Cheeye13 válasza:

Igen, el fog jönni az az idő is! Addig is szeresd magadat és a kislányodat nagyon :)


Javítva

2020. szept. 15. 15:34
 6/22 anonim válasza:
Igen, egész biztosan találsz egy 40-50 körüli pasit aki bevàllal egy kisgyerekkel.
2020. szept. 15. 15:39
 7/22 anonim válasza:
Kicsit több bölcsességet, körültekintést kellene magadba szívnod. Ez pedig idővel jár.
2020. szept. 15. 16:14
 8/22 anonim válasza:
Persze hogy igen! 23/
2020. szept. 15. 16:20
 9/22 anonim válasza:

6.os jól mondja.


Egy kapuzárásos jól kinéző palit, aki látja rajtad milyen kis naiv vagy

2020. szept. 15. 16:34
 10/22 anonim válasza:
Én férfiként sosem tudnék komoly kapcsolatot elképzelni olyan lánnyal akinek gyereke van. Alkalmi az meg belefér. 40 alatt nagyon kevés az olyan férfi, aki elfogadna a lanyoddal szerintem.
2020. szept. 15. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!