Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha diplomam van jobban bejövök...

Ha diplomam van jobban bejövök társkeresőn a nőknek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 18:08
 1/7 anonim válasza:
Attól függ milyen.
2020. szept. 19. 18:26
 2/7 anonim válasza:
Emberfüggő. Valószínűleg sokaknál plusz pont. Biztosan nem véletlenül kell megadni az iskolai végzettséget a legtöbb társkeresőnél. Bár én úgy gondolom, hogyha valaki ez alapján keres partnert, hogy van-e diplomája, vagy sem, az már régen rossz. Nagyon sok okos, sikeres ember van, akinek nincsen diplomája, ellenben olyanok is vannak, akik valahogy összehozták a diplomát, de az életben nem igazán boldogulnak, jutnak 1-ről a kettőre. Pl. én sem járok egyetemre, nem lesz diplomám sem, viszont amíg mások még egyetemre járnak, nekem már van egy vállalkozásom, amivel többet keresek, mint a diplomás alkalmazottak 99+százaléka. 21/F
2020. szept. 19. 18:28
 3/7 anonim válasza:
Nem. 20/L
2020. szept. 19. 18:34
 4/7 anonim válasza:
Általában diplomás nő diplomás férfit keres. Nem diplomás nőknél kevésbé szempont szerintem.
2020. szept. 19. 19:23
 5/7 anonim válasza:
Attól függ, mely nőknek. Egy értelmiségi nőnél pusztán a diplomád léte nem feltétlen dob, ha közben meg áll ki a kapanyél a szádból, pl. nem tudsz leírni egy mondatot helyesen. #2 például hibátlanul fogalmaz, képes összetett gondolkodásra, ez egy intelligens partnernél nagyobb súllyal esik latba a papírnál.
2020. szept. 19. 19:24
 6/7 anonim válasza:
Nem
2020. szept. 20. 05:07
 7/7 anonim válasza:

Nézd... van benne valami igazság, hogy az ész, intelligencia, és iskolázottság tud vonzó lenni.

De pont az hozakodik elő a diplomával, aki még helyesen írni sem tud?

2020. szept. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!