Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megéri kipróbálni a Tindert?

Megéri kipróbálni a Tindert?

Figyelt kérdés
Nincs igazán új lányok a társaságomból, akikkel ismerkedhetnék. Ajánlották nekem a Tindert, hogy próbáljam ki. Semmi fogalmam sincs az online ismerkedésről. Nem tudok abban hinni, hogy Tinderen értelmes lányt tudnék találni. Annyi rosszat hallottam róla.

2020. szept. 20. 13:33
 1/5 anonim válasza:
Szerintem megeri, sok ertelmes embert ismertem ott meg (lanyt es fiut is:))
2020. szept. 20. 13:42
 2/5 anonim válasza:

Egyik ismerősöm 8 éve társkeresőzik. Szinte nincs olyan felület, amit még ne próbált volna ki, és még mindig nem járt sikerrel.

Egy másik ismerősöm pedig az első fiúval, akivel elkezdett beszélgetni, találkoztak és azóta is együtt vannak.

Szóval ez elég egyén és szerencse függő is, hogy megtalálod-e online a párod. Pont úgy, mint a való életben is. Egy próbát megér azért, hisz veszteni valód nincs.

2020. szept. 20. 15:16
 3/5 anonim válasza:
Persze, nem vesztesz semmit. De ne fizess érte. Csak szélhámos,önbizalomhiányos frigid pink vannak. Ja, meg túlbuzgó hájadékok.
2020. szept. 20. 15:27
 4/5 anonim válasza:
Nem jelent garanciát, de ha nem találkozol új emberekkel, ez jó lehetőség.
2020. szept. 20. 17:59
 5/5 anonim válasza:
Ha nem vagy jóképű, akkor sajnos veszett fejsze nyele :(
2020. szept. 21. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!