Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki esetleg...

Van itt olyan lány aki esetleg félénk nincsenek barátai és szeretne párkapcsolatot és ha lenne esélye megragadná az alkalmat és képes lenne hallgatni a párjára amikor az tanácsot ad neki? Olyan lány aki csak egy élhető kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Nincsenek káros szenvedélyei olyan lány mint amilyen fiú én vagyok nagyon szeretnék egy ilyen lányt, aki feltétel nélkül szeret
2020. szept. 23. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvárásaim csak egy élhető párkapcsolatot szeretnék egy lánnyal vagy nővel a kor nem számít akármilyen vagy szeretni foglak csak szeress viszont
2020. szept. 23. 20:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Megelégszem egy távkapcsolattal is
2020. szept. 23. 20:42
 3/8 anonim válasza:
Ilyen fiú senkinek nem kell.
2020. szept. 23. 20:55
 4/8 anonim válasza:
Kérdező hiába szidsz engem privátban, meg írogatod a hülyeségeidet, már rég tiltottalak. Világosan látszik 2 leveledből, nagyon nem okés veled valami. Ezt csak azért írom le, hogy úgy keresse bárki is a kérdezőt.
2020. szept. 23. 21:05
 5/8 anonim válasza:
A szeretethiányod nem jelenti azt, hogy tudnál szeretni kérdező, ezt jobb lenne belátnod.
2020. szept. 23. 21:33
 6/8 anonim válasza:
Nekem kéne ilyen fiú, ha nem lenne barátom. Bár most kíváncsi vagyok, hogy milyen privátot írt a kérdező, hogy ilyen komoly gondjai vannak. :D
2020. szept. 23. 21:42
 7/8 anonim válasza:

Én egyébként ilyen lány vagyok, de van barátom. Én igenis ilyen sub hajlamú vagyok, aki zárkózott és szereti ha a párja megmondja mit tegyen - vagy csak tanácsolja.

Szerintem ezzel nincs semmi gond.

2020. szept. 24. 07:02
 8/8 anonim válasza:
ha normális vagy dumálhatunk
2020. szept. 25. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!