Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik 22-25 évesen 16-18 éves...

Akik 22-25 évesen 16-18 éves barátnőt szedtek össze, ők hol találták a párjukat?

Figyelt kérdés

A saját korosztályomról lemondtam, egyszerűen azt látom hogy a 21-25 éves egyetemista vagy bármilyen egyéb felsőoktatásban tanuló csajokból két fajta van:

1.) Nincs is igénye párkapcsolatra, kizárólag az egyetem létezik a számára. Brutálisan maximalista, feltehetőleg otthon egész kiskorától úgy kezelték, hogy ha nem 110%-ot teljesít akkor nem érdemli meg a szeretetet. És végül kialakult ez a beteges mértékű tanulási kényszer benne. Erre lehet azt mondani, hogy "hát de ez egy tök jó tulajdonság", de szerintem inkább káros.

Amikor egy totál useless tölteléktárgyra is heteken keresztül napi 2 órát fordít valaki, mert nem éri be egy hármassal, hanem betegesen az ötösre hajt még 22 évesen is, az szerintem nem oké.

Az ilyen lányok hiába kedvesek, bűbájosak, esetleg még humorosak is, egyszerűen fél órára nem lehetne őket elhívni kávézni vagy akármi, mert már a hat hét múlva esedékes ZH-ján jár fejben...


2.) Akar kapcsolatot, de nem egy huszonéves, értelemszerűen szerény egzisztenciával bíró sráccal. Persze a jól begyakorolt duma megy nekik, hogy ők őszinteséget, kedvességet, intellektust várnak csak a párjuktól, és nem anyagiak mentén válogatnak... aha... tök érdekes, úgy fest a kedves, intelligens, őszinte pasik csak 30 felett jelennek meg. Addig hol voltak? Ja, addig huszonévesek voltak, és nem tudtak felmutatni annyi egzisztenciát mint 5-6 évvel később...


Szóval na, lemondtam a korosztályomról.

Úgyhogy fiatalabbak közt keresgélnék.

Egy 17 éves lánynak szerintem már az is imponáló, hogy öneltartó vagyok, van munkám, mellette vegyésztechnikusnak tanulok, és bőven túl vagyok azokon a kamaszkori hülyeségeken mint amiben az ő osztálytársai még éppen benne vannak. Plusz van rendes arcszőrzetem, nem ilyen 18 éves fiúkra jellemző macskabajusz.


Na de egy kérdésem van: Hogyan találkoznék én egyáltalán ilyen lányokkal?


Akinek van tapasztalata, hogy milyen alkalom teremtett neki lehetőséget 4-5 évvel fiatalabb kamasz csajokkal ismerkedni az leírhatná.


Köszi



2020. szept. 24. 15:23
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Figyu , 22vagyok baratnom most lett 30 , onellatoak vagyunk egyutt lakunk minden mukodik , feljebb keresgelj inkabb , de inkabb csak kurogasd a 17 eves kislanyokat ne akarj toluk komoly kapcsolatot ... sok sikert haver
2020. szept. 24. 15:45
 2/37 anonim válasza:
Ha nem ugy nezel ki mint egy vakond, mar reg lenne olyan csajod, amilyet csak szeretnel, akar 17 eveset is.
2020. szept. 24. 15:45
 3/37 A kérdező kommentje:

185 cm, 78 kiló, és haverok strandon nyáron a Sparrow kapitány nevet adták nekem, mert vizes hosszú hajjal állítólag hasonlítok rá :D


Ha nagyon szeretnél képet is kapsz, de gondolom utána is beszólogatnál, hogy "cöhh, mijen már a szakállad is, meg hajad is mijjen már".


Ha nálam kezdődik a vakond akkor a vakond egy kicseszett jó fizimiskával megáldott kis lény.

2020. szept. 24. 15:55
 4/37 anonim válasza:
Inkább idősebbek között keresgélj. A 17 éves 5 év múlva ugyan ilyen lesz. A 30 éves nem fog már nagyon változni.
2020. szept. 24. 15:57
 5/37 A kérdező kommentje:

Egyes: Köszi, igyekszem :D


Amúgy 8 hónappal ezelőtt volt egy 3-4 hónapig tartó kavarásom egy 31 éves lánnyal.

A személyiségén bukott el nagyon, eléggé borderline volt. Egyszerűen annyira szélsőséges állapotok között ingadozott még egy napon belül is, hogy ezért is nem próbáltam komolyra fordítani a dolgot.

Meg ő már a legelején letisztázta hogy maximálisan elzárkózik a gyerek dologtól, és ez nekem kicsit így 22 vége felé eléggé erős lenne. Mármint érted... 23 évesen még baromira nem szeretném ezt a témát így kategórikusan lezárni. Plusz nekem kb 5-6 év múlva lenne szerintem egzisztenciám gyerekhez. Akkor már 37 éves lenne, amikor már nem is biztos hogy egészséges lehetne a gyerek, vagy nem lenne veszélyeztetett az anya...

De végső soron a hangulatingadozásain bukott a dolog. Plusz megmondom őszintén, az orálozáson túl nem működött a dolog, brutálisan szűk volt, és meg nem erőszakoskodtam. Láttam hogy nem élvezi, maradtunk másnál...

De aztán összevesztünk, és lezártuk.


Meg volt már ismerkedős oldalon hogy 38 éves nő próbált volna "ajánlatot tenni".

Őszintén, egyáltalán nem értem mi motiválta hogy egy olyan srácra ráírjon, aki a fia lehetne. Persze lehet hogy csak kíváncsi volt milyen lenne fiatal huszonéves sráccal lefeküdni, nem tudom...

Mindenesetre passzoltam az ajánlatot, engem nem vonz ez a MILF dolog...

2020. szept. 24. 16:07
 6/37 anonim válasza:

Miért fontos annyira egy kapcsolat?

Hasonló cipőben jàrok, de szerintem úgy 25ig élvezd az életedet aztán majd ujra felteszed magadnak ezt a kérdést.

Hozzáteszem én kicsit szerényebb testfelépítessel rendelkezem, de +100db zene es pár kör mellett nem szokott problémát okozni :D

2020. szept. 24. 16:16
 7/37 anonim válasza:
18 vagyok, lany, es ahogy mondod, valoban a mi korosztalyunk feljebb keresgel, a 21+ kozott. Mondtad egy korabbi hozzadzolonak, hogy kuldenel kepet, en elnek a lehetoseggel, legalabb azt megerosithetnem hogy valoban nem a kinezeteddel van a baj :)
2020. szept. 24. 16:16
 8/37 anonim válasza:
22/f
2020. szept. 24. 16:16
 9/37 anonim válasza:

Szorongásra meg CBD

(Előző 2)

2020. szept. 24. 16:16
 10/37 A kérdező kommentje:

7-es (18/L) válaszolónak:

Mivel 3 napja regisztráltam vissza egy évnyi gyakorizás mentesség után, eszért nem tudok privátot küldeni.

Megnéztem más kategóriákban, ott érdekes módon engedi a rendszer, csak itt ismerkedés kategóriában nem engedi.


De dobok egy facebook linket.

Bárki megtalálhatja a profilomat úgyis, úgyhogy ez legyen a legkevesebb.


[link]

2020. szept. 24. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!