Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok valakinek lenne kedve...

Lányok valakinek lenne kedve ismerkedni egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Kedves, vicces, udvarias viszonylag okos, elég jó tanuló. Főleg a kémia miatt talán vegyészmérnökire is eljutthatok. Kedves vagyok ugyan de nem az a nyálas tipus. Az emberekkel segítőkész vagyok! Ha normálisan állnak hozzám. Viszont azt nem engedem, hogy átverjennek vagy lehúzzanak. Szerintem legtöbb dologban mindig találni valami érdekeset. Éppen ezért is érdekel sok minden. És szeretek minél több mindennek. Minél jobban utána nézni!


181 cm vagyok 80kg kb. Tehát átlagos testalkatú! Azt mondják jóképű vagyok. Bár ezt nem tudhatom.

A helyzet az, hogy legtöbbször mindig csalodok a lányokban. Egyszer kavartam még olyannal is aki külsőre nem tetszett. De nem érte meg mert ő is ugyanolyan felszines volt. Az tévhit, hogy a szép lányok között sokkal több a felszines, hírnév és pénzéhes. Ismerek rendesen csúnya lányokban is ilyet.


És kevés alkalommal volt dolgom lánnyal. De azok a lányok általában mind ilyen felszínesek voltak. Volt olyan lány is aki ugyan szép volt de nem fullos! És ő minden lánynál szó szerint szebbnek és jobbnak érezte magát. És ő azért nem jött össze velem annó 2018-ban. Mert nem volt minimum egy Iphone 6S telóm. És ha nekem pl a Samsung Galaxy S6 tetszik ami ugyanolyan jó. És olyat veszek?! És ezek általában össze jöttek ilyen tipikus unintelligens, tahókkal. Ha meg nem akkor egy pénzes pasit keresnek maguknak. Pl egy ilyen lány miatt veszítettem el az egyik legjobb barátomat. Mert én későn vettem észre, hogy csak lehúzna ha össze is jött volna velem. Őt is mindig lehúzta pedig ő sokkal gazdagabb mint mi! Hamar szét is mentek. És a lány már 2,5 éve szingli. Mert olyan pasit akarna még mindig magának. Akinek ő viszont nem kell! Mert mostmár legalább nem csak szimplán beállítja magát annak a kedves aranyos lánynak. Mint régen, hanem mostmár fleggma is nem kicsit. Pl a pasijaival is az volt, jobban a kelettnél!


Én viszont már szeretnék találni magamnak egy kedves, normális, szép tini lányt!


Lelkiállapotom régebben rendben volt. De ez a karantén sokat rontott rajta. Illetve az is, hogy nem mehettem fesztiválra. + 1-2 ember miatt a régi baráti társaságomban nagyon aljassan viselkedtek velem. A mostani barátaimmról pedig azt gondolom, hogy cserben fognak hagyni a karantén időszak alatt. Ami most lehet, hogy Márciusig is tartani fog. Nekem tavasszal már a 3-4 hónap is sok volt! Remélem jövő nyáron már remélem nem leszünk korlátozva semmiben! Viszont melót sokkal nehezebben találni. És ez a válságnak köszönhetően viszont szerintem még 2 év múlva is így lesz!


Észak-keleti mo környékén vagy max bp környéken elő lányok előnyben!

19/F



2020. szept. 28. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*Ő sem sokkal gazdagabb!
2020. szept. 28. 20:30
 2/6 anonim válasza:

Azért nem jött össze veled mert nem volt legalább egy Iphone 6S telód???

Ha ez igaz én fiú létemre biztos hogy leköptem volna!

2020. szept. 28. 21:32
 3/6 A kérdező kommentje:
21:32 Megmondtam neki a magammét. Legszívesebben egy pofont azért adtam volna neki. De jó manipulátor a csaj!
2020. szept. 28. 22:02
 4/6 anonim válasza:

ha gazdag vagy, nem számít a külső

Szívesen megismernélek, külső nem számít nekem

2020. szept. 29. 05:33
 5/6 anonim válasza:
Szerintem határozottan máshol kellene ismerkedned. Hihetetlen hogy kb. a világ összes felszínes ribijét kifogtad. Nem vagy túl szerencsés, annyi fix...😅 Lehet, hogy ez valami égi jel, és szerzetesnek kéne állnod😂
2020. szept. 29. 13:37
 6/6 anonim válasza:
Ink gyere fortnite
2020. okt. 1. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!