Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló lányok örülnél ha...

Egyedülálló lányok örülnél ha egy normális fiú leszólítana?

Figyelt kérdés

Sok egyedülálló átlagos lány van amúgy?

Honnan lehet tudni hogy egy lány szeretne barátot?

Én komoly kapcsolatot keresek, de nincs baráti társaságom. Mindig azt gondolom minden lányról hogy úgyis van barátja. Élőben lenne jó ismerkedni pedig.


2020. okt. 1. 16:13
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az hogy nincs baráti társaságod sajnos csak ront a helyzeten.

Mert ilyenkor mindig arra gondolnak hogy valami biztos nem stimmel veled.

Örülj neki inkább hogy nem vesznek körül képmutató álszent személyek akik barátoknak merik nevezni magukat

Ez saját tapasztalat mert nekem sincs. :D

2020. okt. 1. 16:22
 2/13 anonim válasza:

Elég nagy hülyeséget írtál 1-es. Csak azért mert nincs baráti társasága valakinek azért nem jöhet össze komoly kapcsolat?

Nekem sincsenek barátaim, mégis volt 3 hosszú kapcsolatom. Szerintem nem ettől függ, de igaz, elég nehéz így ismerkedni, ezt elismerem.

2020. okt. 1. 16:23
 3/13 anonim válasza:
A legegyszerűbb szórakozóhelyen, de ott nem biztos hogy olyan lányokba botlasz, akik komolyat keresnek. Nem kell nagy falkában menni, egy-két barátod biztosan rá tudod venni :) Én kezdetben azt csináltam, hogy számoltam 10-ből hányszor küldenek el...Egyszer úgyis összejön :) És általában elsőre, másodszorra lett is valami.
2020. okt. 1. 16:25
 4/13 anonim válasza:

#1

Azért mert te antiszociális vagy, attól még nem minden barát ,,képmutató állszent személy aki barátnak nevezi magát”.

Tipikusan az a fajta ember vagy, akit legmélyen nyomaszt egy magánéleti probléma (jelen esetben ez), de ő sem biztos hogy tud róla. Viszont ezt azzal próbálja elnyomni, hogy bebeszéli magának hogy ez teljesen oké és ha nem így lenne akkor tök sz@r lenne (ez most nem volt konkrét, de) Pl. Nincsenek barátaid. Azt mondod hogy a barátok mind álszent személyek. Egy idő után másokat is arra a helyzetre próbálsz meg rábeszelni, amiben te is vagy. Pl. Neked se legyenek barátaid mert ők csak képmutató személyek. Meg: az a jó ha nincsenek barátaink. Persze ez által változtatni sem próbál, elzárkózik.

Nem egy ilyet láttam már, értek hozzá!

2020. okt. 1. 18:11
 5/13 anonim válasza:
Öööö... Szeretném felhívni a figyelmedet a maszturbálás fontosságára. :)
2020. okt. 1. 18:28
 6/13 anonim válasza:
Igen
2020. okt. 1. 18:29
 7/13 anonim válasza:
Igen , ha meg nem csak normális hanem átlagos külsejű akkor meg zavarba is jönnék 😅
2020. okt. 1. 20:49
 8/13 anonim válasza:
#7 miért?
2020. okt. 1. 22:15
 9/13 anonim válasza:
Én egyedülálló vagyok, átlagos külsejű is, és nekem sincs kiterjedt baráti társaságom, ezért nehéz is az ismerkedés. 21/N
2020. okt. 2. 00:17
 10/13 anonim válasza:
De persze nagyon örülnék, ha egy normális srác leszólítana. (de ebben ritkán van részem :D )
2020. okt. 2. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!