Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan hogy valaki a...

Van olyan hogy valaki a kinézete miatt nem talál társat?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy a kinézetem alapján lenne olyan lány akinek bejövök. Valaki tudna ebben segíteni?
2020. okt. 1. 18:49
 1/7 anonim válasza:
Például én. Pedig nem vagyok csúnya, mégsem tetszem.
2020. okt. 1. 18:51
 2/7 anonim válasza:

Van, igen. Nekem nagyon rövid a hajam lányként és alacsony vagyok és szemüveges, nem sminkelek és nem járok kirívó öltözetben. Szóval nem vesznek észre az ellenkező nem tagjai. Nincs bennem meg az a plusz dolog amely megfogná őket.

A szerető szívem nem látszik. Mosolyom mutatja egyedül.

2020. okt. 1. 18:59
 3/7 anonim válasza:
Előző, és mennyi idős vagy? Engem zavar a smink, a rövid haj meg nem probléma, az együttrezgés, as lélek a hangsúlyos. A legtöbb férfit zavarja egyébként, ha magasabb nála a nő. A kirívó öltözetet meg tudod, kik hordanak... Akik csak a pénzre hajtanak, úgyhogy... Akkor végül is milyen plusz nincs meg benned? Mondjuk, a plusz kilók tényleg nem annyira nyerő, ha esetleg abból van felesleged (fogalmam sincs, nem írtál erről), na de mi is a gondod? Önbizalomhiány? Azon meg lehet segíteni.
2020. okt. 1. 21:34
 4/7 anonim válasza:
Persze, hogy van olyan.
2020. okt. 1. 22:10
 5/7 anonim válasza:
Van olyan, hogy nem a kinézete miatt?
2020. okt. 1. 22:12
 6/7 anonim válasza:
Igen, előző, az anyagi helyzete miatt, például. Vagy tévednék? :)
2020. okt. 2. 00:05
 7/7 anonim válasza:
küldj légyszi képet priviben és őszintén megmondom a választ
2020. okt. 2. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!