Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jó ötlet ismerkedést kezdeni...

Jó ötlet ismerkedést kezdeni kézzel írott levéllel? Főleg nők válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy Tinderen láttam egy lányt, aki elég csinos és szimpatikus volt a bemutatkozása is.

Instagram oldala meg volt adva - mert hogy ott állítólag többször van fent, mint Tinderen - , így rákerestem ott is, és innen már nem volt nehéz megtalálni facebook-on sem.

A Tinderen is ki volt írva, hogy óvónőnek tanult, de a facebook-on meg volt adva a mostani munkahelye is, ahol dolgozik.


Az oldalát kicsit átböngészve találtam két érdekes posztot tőle. Az egyikhez konkrétan ki is volt írva: "Túl későn születtem". Mellé fekete-fehér képeken a 60-as-70-es évekbeli párokról pár élethelyzet. A régi idők randijai és párkapcsolata volt minden képen.

Sminkes iskolát is végzett, így nyilván az instán a képein javarészt kisminkelve látható, ám pasi szemmel abszolút nem az elborult, agyonvakolt stílusban.

A facebook-on meg egyenesen van róla abszolút sminkmentes kép is.


Ebből arra következtetek, hogy normális értékrenddel bír, és szereti az ismerkedésben a "régimódi" stílust.


Arra gondoltam, hogy a facebook-on jelölgetés és irkálás helyett küldök neki egy kézzel írott levelet a munkahelyére, neki címezve.


Hölgyeim! Nagyon rossz ötlet ez, vagy tetszene nektek ez a kezdeményezés?



2020. okt. 1. 19:50
 1/6 anonim válasza:

KRVA IJESZTŐ! NE TEDD!!!


Ne nyomozz senki után és ne zaklass senkit a munkahelyén! Tejóég... Ne!


Írd meg a levelet és küldd el üzenetben... Lehet fura, de a gesztus ugyanúgy meg lesz vele. De ne küldj semmit a munkahelyére!!!

2020. okt. 1. 20:41
 2/6 anonim válasza:
Én sem díjaznám.
2020. okt. 1. 22:08
 3/6 anonim válasza:
Én nagyon megijednék :D Ismerkedjetek meg, aztán 1-2 randi után küldhetsz neki egy szép levelet, ha szimpatikus vagy neki te is, akkor úgy biztosan nagyon örülne neki. De hogy egy full idegen csinálja ezt... hát ez ijesztő, bocsi. Kedves ötlet, de túlzás.
2020. okt. 1. 22:35
 4/6 anonim válasza:
Ez is csak egy pszichopata...
2020. okt. 1. 23:23
 5/6 anonim válasza:
Szerintem aranyos ötlet, bár így, hogy nem beszéltetek még személyesen, ijesztő lehet, ha kap egy levelet valakitől a munkahelyen. De az tény, hogy x évvel ezelőtt így ismerkedtek az emberek. Én is olvastam régi levelet, hogy ismeretlenül írt a kiszemelt lánynak valaki, akit ajánlottak neki az ismerősök. Nagyon udvarias, szép levél volt. Sokkal szebb a mostani helló mizu stb stílusnál.
2020. okt. 2. 14:26
 6/6 anonim válasza:

Mit kell ennyire rápörögni a témára?

Ez már az elején rossz, hagyd a fenébe pórul jársz hidd el.

2020. okt. 2. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!