Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha az ember csak olyat mond...

Ha az ember csak olyat mond egy lánynak amit tényleg komolyan gondol, nem hülyíti, nem hitegeti akkor sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy azok a fiúk a sikeresek,akik mindent mondanak a lányoknak, olyat is amit nem is gondolnak komolyan, de jól hangzik. Nem akarok én ilyen lenni, meg nem is tudnék, én csak olyat mondok amit komolyan is gondolok, és be is tartom.
2020. okt. 1. 19:54
 1/8 anonim válasza:

Barátnőt akarsz, vagy strigulákat gyűjteni. Utóbbihoz tökéletes a kamugép stílus, meg legyen mellég egy ujj körül forgó BMW kulcs, akkor 1000% a siker.

Ha barátnő kell, akkor maradj ilyen. Nehezebb, több kudarc fog érni, mert 100-ből 99 lány el fog hajtani azonnal a halál F****ra. De ha valakit megfogsz ezzel, akkor ő veled marad, akármi van.


Tudom most le leszek oltva meg hurrogva a sok egyosztályos suttyótól, de sok pasi nagyon el van tévedve. Tényleg van egy olyan pont a nőn, amit ha megérintesz, akkor odáig lesz meg vissza. De az nem a puncija... hanem a szíve. Azt viszont hazugságokkal csak összetörni tudod, megérinteni nem...


32/F

2020. okt. 1. 19:59
 2/8 anonim válasza:
*mellé
2020. okt. 1. 20:00
 3/8 anonim válasza:
32F gyereknek még egy csaja se volt, fogadjunk.
2020. okt. 1. 20:26
 4/8 anonim válasza:
Mivel sok az ostoba nő, ezért igen, a nagydumás kamugépeknek jóval több esélyül van. Sokan nem azt nézik, hogy van-e valós tartalom a szöveg mögött, csak tátott szájjal hallgatják az előadást, pont mint egy agymosó szekta szeánszán, vagy éppen egy termékbemutatón. Ettől függetlenül viszont akad talán 1-2% értelmes is, akik a magadfajtát keresik, viszont őket rohadt nehéz megtalálni és megkapni.
2020. okt. 1. 20:26
 5/8 anonim válasza:
Nem a hazugság vagy az igazság a lényeg hanem a karizma és kisugárzás. Lehazudhatod az égről a csillagokat a lányoknak, ha kis nyeszle vagy, akivel nem lehet érdekes beszélgetést folytatni ugyan úgy elhajtanak.
2020. okt. 1. 20:42
 6/8 anonim válasza:
Miért van ennyi szerencsétlen???
2020. okt. 1. 23:22
 7/8 anonim válasza:
A fiatal csajoknál bejön a kamuzás,35után már nem hisznek a mesékben.
2020. okt. 2. 10:19
 8/8 anonim válasza:
35 utan mar nem is kell nagyon nozni mert onnantol csak a keseruseg jon meg a csaladcentrikussag... Persze ha van akinek ez kell az csinalja de ez nem nozes mar akkor. Az a tizen-huszonevesen nozes csak abban a korosztalyban fog mukodni, habar anno talalkoztam mar olyan 16 eves novel aki azt mondta csak akkor fekszik le (vagy jon ossze? nem emlekszek pontosan) egy ferfival ha arrol tudja hogy a ferje lesz... mondanom se kell mar ment is a tiltas :D
2020. okt. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!