Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miert nem akar a Tinderes nok...

Miert nem akar a Tinderes nok nagy tobbsege talalkozni???

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 22:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
Mert nem tetszel nekik, gondolom. Én sem szoktam olyan pasikkal, akik nem jönnek be.
2020. okt. 1. 22:39
 2/20 anonim válasza:
Más nők sem nagyon akarnak, nyugi. Csak nyergeltetik a férfiakat, élvezik, hogy van "rajongótáboruk", de ez számukra csupán egónövelés, semmi több. Na meg ott vannak a beszariak, akik mindentől és mindenkitől rettegnek, és akik számára roppant megterhelő az, ha ki kell lépniük a komfortzónájukból.
2020. okt. 1. 22:45
 3/20 anonim válasza:
Jézus, mennyi nőgyűlölő van itt. És akkor még csodálkoztok, ha az itteni csajok nem írnak vissza.
2020. okt. 1. 22:51
 4/20 anonim válasza:
A te esetedben, második, szerintem egy harmadik opció a nyerő. Név szerint a ,,nyomi és frusztrált a fiú"
2020. okt. 1. 23:11
 5/20 anonim válasza:
Incelek 😂 és akkor csodálkoztok hogy nem akarnak veletek találkozni .. 😂
2020. okt. 1. 23:26
 6/20 anonim válasza:
Én pont azt tapasztalom, hogy hamar akarnak találkozni. Amit meg is értek, sokkal jobb élőben ismerkedni. Ha sokáig cseteltek elveszik az ismerkedés varázsa az első találkozásra.
2020. okt. 1. 23:33
 7/20 anonim válasza:
#4: Kösz, rád meg az ismeretlenül ítélkező hülye jelző illik. Az utóbbi pár napban belefutottam itt néhány "kedves" hölgyeménybe. Az egyik számára "ijesztő" volt (a saját kifejezése) az, hogy eltérő az érdeklődési körünk, pedig én csak olyanokat írtam, hogy jó dolog pl. színházba, kiállításokra stb. járni. Ja és azt is írta, hogy ő alig mozdul ki otthonról. Hát így elég nehéz bárkit is találnia... A másik "kedves" hölgytől a 2. vagy 3. üzenetben megkérdeztem, melyik megyében lakik (mivel nem akarok időt és energiát pazarolni olyanokra, akikkel esetleg az ország ellentétes végében élünk), erre eltűnt. Akik ilyenek, azokkal nem tudok mit kezdeni, sajnálom. És ez csak két példa volt a sok közül. Ezek után nem hiszem, hogy én lennék a szar alak, de ha neked ez okoz kielégülést, akkor nyugodtan gondolj rólam, amit akarsz.
2020. okt. 2. 08:07
 8/20 anonim válasza:

7: ki a fene ismerkedik itt és vár bármilyen pozitív végkimenetelt.

Ja és csak mondom hogy a gyakoris lányok nem fedik le az egész női népességet. De te levontál egy következtetést mennyi, öt emberből? Ki ítélkezik itt ismeretlenül? Még csak nem is Tinderen ismerkedsz hanem gyakorin, a tapasztalataid így is úgy is irrelevánsak mert egy anonim oldalon nyilván tartózkodóbbak.

2020. okt. 2. 08:16
 9/20 anonim válasza:
#8: Ha már van beszélgetési lehetőség (és "Ismerkedés" rovat is), akkor miért ne lehetne beszélgetni, ismerkedni? Nem öt emberből vontam le következtetést, mert számtalan esetben találkoztam olyannal, hogy szó nélkül eltűntek jól zajló bezsélgetésekből. De igen, te nyilván jobban tudod, hogy öt ember viselkedése alapján írtam, amit írtam. Amúgy meg ha valaki beszari, akkor mondjuk minek ír ki ismerkedős kérdést? Ilyenkor mégis mit gondol az illető, hogy majd nem fognak rákérdezni pl. arra, hogy hol lakik, vagy hogy mi a hobbija?
2020. okt. 2. 09:47
 10/20 anonim válasza:

#9

Én meg jártam már úgy, hogy elkezdtem valakivel beszélgetni. De sajnos közbejött valami, írtam is neki, hogy most nem tudok, de később majd írok. Erre besértődött, azt mondta gyenge a kifogás és lelépett. Hát.... Ilyen is van. Nő vagyok.

2020. okt. 2. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!