Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miert nem akar a Tinderes nok...

Miert nem akar a Tinderes nok nagy tobbsege talalkozni???

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 22:32
1 2
 11/20 anonim válasza:

9: Csak azért, mert lehet, nem biztos, hogy van értelme. Igen, itt csak úgy eltűnnek, az emberek, férfiak és nők egyaránt, mert minek folytatnák a bájcsevegést ha nem vagy szimpi. Meg az is lehet hogy bannolták.

A többin se értem miért vagy kiakadva. Ja, a csaj aki valószínűleg szociális fóciás (hisz nem mozdul ki soha) ijesztőnek találja a te társasági hobbijaidat, ami nyilván nem fog passzolni. Wow. Meglepő.

2020. okt. 2. 09:58
 12/20 anonim válasza:
fura, sok no rogton talalkozni akart velem par mondatcsere utan, en nem akartam soha mert na azert van egy egeszseges hatar... Mondjuk ezek pesti nok voltak, azok joval nyitottabbak, kisvarosokban meg falukban borzalom mi folyik egy nore 30 ferfi jut kb aztan ott tenyleg baxnak visszairni
2020. okt. 2. 10:06
 13/20 anonim válasza:
#11: Én sem vagyok társasági ember, de nem hinném, hogy mondjuk kettesben színházba vagy kiállításra, moziba menni annyira nagy társasági hobbi lenne. Amúgy meg tényleg nem értem, hogy aki "szociális fóbiás", az miben reménykedik. Hogyan akar így párt találni? Hogyan randizna? És abból állna az egész párkapcsolatuk, hogy mondjuk munka után mindig csak otthon ülnek? Röhej. Akkor ezen az alapon boltba se menjen, meg iskolába se, meg dolgozni se, meg orvoshoz se, mert mindenütt emberek vannak. Én sem szeretem a zajt, a tömeget, de ennyire azért nem szűkült be a világom. Amúgy igen, nyilván nem lehetek mindenkinek szimpatikus, de hogy rendszeresen ezért lépnének le... Főleg úgy, hogy zömmel 2-3 rövid üzenetet váltunk, ami megint csak abból áll, hogy én kérdezek (nekik ez már nem megy, ez túl nehéz feladat), ők jó esetben visszabrekegnek valamit, aztán konyec filma. Hogyan legyek szimpatikus bárki számára, ha nekem kellene udvari bolondként szórakoztatnom őket, mert ők képtelenek még visszakérdezni is? Másképpen meg nem megy a másik ember megismerése, csak ilyen kérdezz-felelek módszerrel.
2020. okt. 2. 19:23
 14/20 anonim válasza:

Hogy tudok neten ismerkedni?

A legtöbb nő el van szállva a sok kiéhezett pasi miatt, nagyon nehéz ismerkedni így.

Srácok, menjetek ki terepre, sokkal nagyobb kuriózum mint online szerintem.Nekem eddig bevált.

2020. okt. 3. 23:06
 15/20 anonim válasza:
Tudtok bocsánat
2020. okt. 3. 23:07
 16/20 anonim válasza:
igaz, online rohadt nagy arca van a nőknek, de valójában az összes bexari, az amit mutatnak meg éreztetnek, hogy ők diktálnak meg minden csak látszat, élőben is sok így mutatkozik meg, de legbelül meg jámbor lélek... volt már olyan nő az életemben aki igazán keménynek mutatta magát, leállt még bunyózni is meg minden, de amikor a szívéhez szóltam (vagyis érzelmes dolgokról stb...) akkor teljesen lefagyott, és az az előző határozottság bumm eltűnt. Szóval srácok, higyjétek el, hogy még ha ti is beszarik vagytok de összeszeditek magatokat és csak kamuból is de határozottak lesztek, sok sikeretek lesz !
2020. okt. 4. 17:34
 17/20 anonim válasza:

16#

Na én nálam meg az ellenkezője, elég sok hobbim van és a nők megijednek ettől.

De volt olyan is hogy akkora nagy arca volt, élőben meg kisegér hangon alig mert beszélni.Szerintem a túlzottan nagy önbizalom sem jó mert attól beijednek.

Meg taliznának ők kedves kérdező, de annyira hajtanak a neten egy átlag alatti nőre is,hogy itt már az összes elvan szállva magától.

2020. okt. 4. 17:42
 18/20 anonim válasza:
el kell felejteni az online randizást. A 40 felettieknek talán beválik, mert már nincs más nekik, de a fiataloknak nem nyerő. Anno még amikor személyesebb volt az egész, msn, myvip, iwiw ... amikor nem volt még ekkora szociális háló akkor még úgy ahogy ment a dolog, de a mai világban már irreálisan el vannak árasztva a nők online, élőben meg teljesen introvertáltak ilyen téren. Nézd meg youtubeon a "picking up girls" videókat, tök mind1 milyen bomba nő, ha valaki odaállít és konkrétan megmondja hogy "tetszel nekem!" köpni nyelni nem tudnak.
2020. okt. 4. 20:56
 19/20 anonim válasza:
#18: Ha meg személyesen akarunk velük ismerkedni, akkor mindig van valami kifogásuk, hogy utcán miért nem, boltban miért nem, tömegközlekedésen miért nem, szórakozóhelyen miért nem stb.
2020. okt. 4. 21:30
 20/20 anonim válasza:

18#

El fogom menteni a kommented 100% igaz.

Amúgy élőben is jobb, ma vittem a yorkimat, 2 30as nő meg is szólitot...

Szóval vannak itt lehetőségek, kinek mi jön be.

2020. okt. 4. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!