Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk hogyan reagálnátok ha...

Fiúk hogyan reagálnátok ha egy szép, csinos lány odamenne hozzátok?

Figyelt kérdés

Gáznak tartanátok hogy a lány kezdeményez? Vagy így már nem érdekelne titeket annyira mert nincs meg a "vadászás"?


Sokszor megkaptam mar fiúktól akikkel buliban leálltam beszélgetni hogy nem mertek odajönni hozzám mivel "egy ilyen csajnál úgy sem lenne esélyük". Most van egy kiszemeltem szerintem bejövök neki de akárhányszor köszön mindig latom hogy zavarban van nem mer rám nézni sokáig. Ezért gondoltam hogy én megyek oda hozzá csak nem tudom ez mennyire lenne gáz?



2020. okt. 2. 12:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem gáz.
2020. okt. 2. 12:59
 2/13 anonim válasza:
Akkor leállnék beszélgetni vele, nyitott vagyok.
2020. okt. 2. 13:07
 3/13 anonim válasza:

Ha nem menekül az áldozat, már nem is éri meg, vagy mire gondoltál XD?

Örülnék neki.

Jó dolog ismerkedni, és jó érzés ha leszólítanak minket.

2020. okt. 2. 13:14
 4/13 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb srác örülne, ha egy neki tetsző lány bepróbálkozna nála.
2020. okt. 2. 13:36
 5/13 anonim válasza:

Jó neked, hogy eljutottál erre a pontra. Engem valami még mindig visszatart nőként 🤔

Lehet maradi vagyok? 😱

2020. okt. 2. 13:53
 6/13 anonim válasza:

Szia!


Én nagyon örülnék annak, ha egy olyan lány jönne oda hozzám, aki nekem is szimpatikus (szinpatikus?). A zárójeles részt a nyelvtan rajongók számára írtam, had örüljenek!


De ha mondjuk facebookon, vagy más egyéb közösségi oldalon írna nekem egy szimnpatikus hölgy, akkor nagyon körültekintő lennék, mert az esetek 99%-a vagy kamu profil, vagy pedig egy ismerős, akinek pénzre van szüksége.

2020. okt. 2. 14:12
 7/13 Gymnospermatophyta válasza:
Szerintem nem gáz, ha amúgy nekem is tetszik biztos örülnék neki. :)
2020. okt. 2. 14:46
 8/13 zol56 válasza:
Nem gáz. Odamehetsz, beszélgethetsz, de ha van köztetek kontakt a folytazásról neki kell gondoskodnia.
2020. okt. 2. 15:06
 9/13 anonim válasza:
Gáznak nem gáz, de engem nem fenyeget a veszély, ezért fogalmam sincs, hogy reagálnék
2020. okt. 2. 15:24
 10/13 anonim válasza:
Biztosan meglepődnék, nem igazán szoktak felfigyelni rám. Egyébként szerintem a normális kezdeményezéssel nincs probléma, és azt sem hiszem, hogy feltétlenül kevésbé lennél ettől izgalmasabb vagy érdekesebb. Nem kurvásan kell kezdeményezni, és akkor nagyobb az esélye annak, hogy nem csak egy numerát fognak belelátni a dologba.
2020. okt. 2. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!