Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aranyos lány vagy?

Aranyos lány vagy?

Figyelt kérdés
Aranyos, kedves lánnyal szeretnék ismerkedni, eddigi tapasztalataim alapján akik nekem tetszettek, a legtöbben nem sok nőiességet látnak bennük. Nem szeretem ha nyafog valaki és felesleges problémákat csinál, amikor minden jó, csak mert unatkozik. Testalkatot tekintve nem tetszenek a molettek, sem a kövérek, hosszú távon még fontosabb az egészség, mint a jelenben. Jó lenne ha tudnánk egymást motiválni, sok aktív programot szervezni. 26/F
2020. okt. 7. 20:02
 1/10 anonim válasza:
neem. xd akkor te meg egy aranyos kisfiú - ezt szeretted volna hallani: ?
2020. okt. 7. 20:10
 2/10 A kérdező kommentje:
Bár fiatalabbnak nézek ki, nem vagyok már kisfiús. Múltkor magázott egy 17 év körüli srác. :D
2020. okt. 7. 20:12
 3/10 anonim válasza:
Én aranyos néni vagyok,kisfiam.
2020. okt. 7. 20:12
 4/10 anonim válasza:
Mert az osszes vekony leanyzo egeszsegesek?:))
2020. okt. 7. 20:14
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Nem, de ha valaki még el is van hízva valaki, az számomra nem is vonzó.
2020. okt. 7. 20:17
 6/10 anonim válasza:

Olyat nehezen fogsz találni aki nem nyafizik vagy nem problémázik néha.

Mert valljuk be néha összejönnek a dolgok akkor igen is jól esik azt kibeszélni. Egyébként meg a nőknél a menstruáció környékén hormonváltozás történik az a minimum hogy olyankor többet nyafiznak a hormonok miatt is.. :-D Szóval az amit te akarsz kb lehetetlen. Kicsit kezdj arra gyúrni, hogy jobban megismerd és elfogadd a női lélek rejtekét és tanuld meg kezelni. Egy igazi nő csak akkor lehet nő ha igazi férfival van dolga. Az pedig megint egy jó kis önismereti játék. És ahogy elnézem sokaknál alapvetően a kommunikáció az ami a probléma. ;)

2020. okt. 7. 20:29
 7/10 anonim válasza:

Hát fiam, neked hapsi kell XD

Akik tetszettek azokban más nem sok nőiességet látott, plusz olyat akarsz aki nem hisztizik, ami lehetetlen a ciklus miatt, tehát neked valójában egy fiúra van szükséged.

2020. okt. 7. 20:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a nőknek egy kevés hányada képes kontrollálni olyankor is az érzéseit. Mivel én próbálok ésszerűen és logikusan, de egyszerűen gondolkodni, ha rossz kedvem van, akkor lehetőleg nem másokon vezetem le a feszültséget, főleg nem konfliktusokat csinálva. Aki tisztában van ezzel és a saját szervezetével, valamint figyeli a különböző dolgokra adott reakcióit, az értelmes ember módjára próbál kommunikálni. :)
2020. okt. 7. 20:41
 9/10 anonim válasza:

Vicces hogy fogalmad sincs milyen nőnek lenni, de osztogatod itt a tévképzeteidet :)

Teljesen más mikor az embernek "rossz kedve van" de disztingvál, meg amikor elöntik a hormonok és nem tud ellene semmit tenni. Te nem vagy tisztában az emberi szervezet működésével, olvass a hormonháztartás kémiai reakcióiról.

Vagy csak simán fogadd el magad és irány a homo kategória :)

2020. okt. 7. 20:46
 10/10 anonim válasza:

Szerintem veled azért problémáznak a nők jobban mert nem együttérzéssel fordulsz a nehezebb percekben hozzájuk, hanem megvetéssel és ezt érzik rajtad ezért jobban stresszelnek melletted.

Nekem is volt ilyen. Azzal aki együttérző volt velem azzal én is türelmes voltam. Aki pedig nem azzal csak viaskodni lehetett és ez persze, hogy megöli a kapcsolatot. Mint írtam neked arra kéne gyúrni, hogy jobban megértsd a partnered, együtt érezze vele mert ez is és a kommunikáció hiánya ami még problemahoz vezethet egy kapcsolatban. Az, hogy jobban megérts valamit ami nem benned zajlik ahhoz szeretet kell, együttérzés. Ha valakiben ez nincs meg ne várd el a másiktól hogy meglegyen ez visszafelé. Tudod ha adsz akkor kapsz is csak nem mindegy, hogy mit adsz...

Ajánlom, hogy előbb nézz mélyen önmagadban és vesd fel a hibáid mert nem biztos, hogy mindig a másik hibázott.

2020. okt. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!