Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18 éves vagyok és még nem...

18 éves vagyok és még nem volt barátom és nem is csókoloztam ez nagyon ciki a mai világba? Igaz válogatós típus ritkán járok el bulizni vagy bárhová meg csendes visszahúzódó Vagyok. Még valakik van ilyen helyzetben mint én?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 20:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen, velem pont ez a helyzet, csak 49 éves vagyok és férfi. Talizunk?
2020. okt. 7. 20:20
 2/12 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok fiúként, de hidd el, hogy ez nem ciki és nagyon sokan vannak még így, mint te.
2020. okt. 7. 20:22
 3/12 anonim válasza:
Szia! Ne aggódj, nem vagy semmiről lemaradva. :) Én 17 évesen csókolóztam előszőr, megérte várni. Ha ennyire válogatós vagy, írd le az ideálod, hátha itt van köztünk. ;) 23f
2020. okt. 7. 21:59
 4/12 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy?
2020. okt. 7. 22:11
 5/12 anonim válasza:
Dehogy ciki :)
2020. okt. 7. 23:40
 6/12 anonim válasza:
Igen ciki. Itt csak azok mondják, hogy nem az, akik szintén hasonló helyzetben vannak mint te. Ez később rossz lesz hidd el, mert már rögzült beléd ez a életérzés, szokás, amin változtatni nagyon nehezen fogsz tudni, vagy nem is fogsz. Saját magamon tudom, mert én már 30 éves vagyok, és én se jártam el sose bulizni, sosem mentem el sehova, mindig otthon ülős jó gyerek voltam. Ami volt szex nekem azok mind prostikkal volt. Több mint 2 millió forintot költöttem el az évek alatt prostizásokra.
2020. okt. 8. 15:52
 7/12 anonim válasza:

Velem is ez van :( Egyébként annyira nem zavarna, de így hogy most már a környezetemben szinte minden ismerősömnek van párja, sokszor elég rosszul érzem magam emiatt....

17l

2020. okt. 8. 22:10
 8/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én 18 évesen csókolóztam először és 20 éves voltam az első barátnőmnél. Nem vagy lemaradva egyáltalán.
2020. okt. 25. 17:44
 9/12 anonim válasza:

Én 19 évesen csókolóztam először, 20 évesen lett pasim és 26 évesen hozzámentem feleségül. (most vagyok 27) Tinédzserként nagyon utáltam a helyzetet, hogy nincs senkim, aztán rájöttem sokkal, de sokkal jobban jártam így, megkíméltem magam egy csomó csalódástól.

Egyetemen láttam, hogy tényleg mindenki megtalálja a párját (olyanok sétáltak kézenfogva, hogyha nem látom nem hiszem el, hogy nekik tényleg van párjuk, és így összeillenek...) A legvisszahúzódóbb, legstréberebb, legrútabb kiskacsa is rátalál a maga párjára. :)

2020. okt. 27. 18:38
 10/12 anonim válasza:
Én is nem rég lettem 18 és még sosem volt senkim. Sok lány barátom van, de nálam speciel az a baj, ha valakibe beleszerelmesedek, évekig szívok, mert nem tudok mást szeretni. Én inkább előnynek érzem ezt magamban, mert semmi kedvem és gusztusom olyan lánnyal együtt lenni, akivel nem vagyunk mindketten őrülten szerelmesek egymásba. Egyéjszakásom sem volt, meg nem is lesz. 18/f
2020. dec. 4. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!