Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék megismerni,neten,aká...

Szeretnék megismerni,neten,akár itt,egy nyitott,huncut,és egyben értelmes kommunikálni képes,és hajlandó lányt,hosszabbtávú-de kötetlen kapcsolatra,lehetséges vajon még manapság ilyen csodában részesülni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Aki szeretne írhat is,örömmel venném,30/F Bp.

2020. okt. 7. 20:43
 1/10 anonim válasza:
30 évesen tudhatnád, hogy csodák nincsenek. Bocs, ha elrontottam az estédet.
2020. okt. 7. 20:44
 2/10 A kérdező kommentje:
#1. jogos,ebben igazad van 😂 nem rontottad el! További szép estét 😉
2020. okt. 7. 20:49
 3/10 anonim válasza:
Nem hangzik rosszul, de messze vagy sajnos.
2020. okt. 7. 21:02
 4/10 anonim válasza:
Tulajdonképpen szexkapcsolatot keresel? Esetleg barátság extrákkal?
2020. okt. 8. 17:48
 5/10 anonim válasza:
Lehetséges. De aztán úgy sem becsülitek meg.☺
2020. okt. 10. 00:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem így van #5.Ha a hölgy úgy áll hozzá ahogy az normális lenne,működik a tisztelet,a tiszteletbentartás,tudja a helyén kezelni az állapotot,ha probléma van képes komolyan venni és beszélni róla,tenni hogy jobb legyen elmúljon a probléma,elmaradnak a felesleges pánikrohamok...a fricskák amik mérgezik 2 ember viszonyát,netán nem utolsó sorban a szex is jó,akkor de igenis megbecsüli a férfi az adott nőt! (én legalábbis ezeket fontosnak tartom,és így együtt ha ezeket egy személyben megtalálom,kiemelkedővé válik az illető) volt akivel éveken át működött és érzelmek is voltak bőven..,(ez sose baj ha van,csak nem szabad hagyni hogy pont ez,egy amúgy jó dolog eméssze fel). És fontos az is hogy ettől hogy nő ilyen viszonyba kerül,ha ezt nem öntudatlanul,kicsapongva,a saját egészséges határai közt,józanul teszi,akkor egy normális férfi soha nem nevezi őt sem k sem r betűvel kezdődő jelzőkkel,és nem is gondol ilyet róla! Nyilván itt kivételt képez az esetleges párja aki előtt titkolja,ha titkolja,de ez egyéni döntés nyilván van rá oka és a saját élete,tiszteletben kell tartani. Nekem ez a véleményem,akit lehet,aki hagyja,aki szerethető,aki nem keresi a feszkót,jó társaság,azt a nőt megbecsüli az ember!
2020. okt. 10. 01:28
 7/10 anonim válasza:
Azért felmerül bennem,hogy miért nem normál párkapcsolatot keresel? Amit leírsz igényként abban is megtalálgatnád. Nem akarsz elköteleződni gondolom.
2020. okt. 10. 13:33
 8/10 anonim válasza:
Sziaa, én szívesen megismernélek :) 19/L
2020. okt. 10. 19:35
 9/10 anonim válasza:

En 65 vagyok es nagyon huncut.


Mariska

65N

2021. jan. 11. 18:19
 10/10 anonim válasza:
30 évesen ekkora lúzer vagy? Ennyi évesen több vasat tartottam a tűzbe mint ma.(Segítek: ma 3 ez a szám)
2021. febr. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!