Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon ezek alapján érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezek alapján érdemes próbálkozni ?

Figyelt kérdés
Reggelente a boltba van egy kasszás lány aki tökre közvetlen velem..Ma reggel nála fizettem ő kezdeményezte a beszélgetést és úgy köszönt el tőlem hogy szép napot..Nekem is szimpatikus a hölgy..
2020. okt. 12. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd e la számát. Max nemet mond.
2020. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy nagyon szimpatikus és szeretned jobban megismerni. Esetleg délután vagy este van programja? Ha nincs ellenére szivesen meghívod valahová.

Legrosszabb esetben azt mondja,hogy kedves vagy,de van párom. Vagy a férjem is jöhet?

Hidd el jobb megpróbálni és nevetni egyet mint azon siránkozni.hogy mi lett volna ha...

2020. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eleinte azzal kezdte hogy kérem e a blokkot...Aztán ma már továbbment erre :D
2020. okt. 12. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes, egyértelműen adja a jeleket, hogy érdklődik irántad.
2020. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak hát maszkba ismerkedni :D

Meg azt is mondta hogy nyugodtan vigyek hozzá sok aprót mert itt elfogadják..De nagyon kedves..Mondjuk sose úgy szoktam nézni egy szituációt hogy na ez akar valamit..Nem is tudom hogy miből lehet észrevenni ezeket..

2020. okt. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!