Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, mik a kevésbé észreve...

Férfiak, mik a kevésbé észrevehető jelei, ha bejön nektek egy nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha találkoztok egy jó csajjal, esetleg beszédbe elegyedtek, akkor milyen jelekből lehet kikövetkeztetni, hogy tetszik nektek? Hogy viselkedtek? Ha az elején mondjuk még nem akarjátok egyből a tudtára adni, hogy bejön. Van egy új kolléga, aki mindig cukin mosolyog meg nagyon kedves, de nem tudom eldönteni, hogy most csak szimplán jófejkedik vagy esetleg tetszhetek neki? Kicsit félénk is.

2020. okt. 13. 21:24
 1/8 anonim válasza:
Szerintem beszélgess vele minél többet, finoman flörtölj vele, hátha veszi a lapot. Ha már jobban ismeritek egymást, akkor elsütheted előtte, hogy hallottál egy jó programról, csak sajnos nincs, aki elkísérne, esetleg erre is reagálhat. Ha félénk típus, akkor nagy eséllyel nem fog addig lépni, amíg nem kap tőled egyértelműen pozitív visszajelzéseket, szóval első körben szerintem kicsit érdemes "bátorítanod".
2020. okt. 13. 22:20
 2/8 anonim válasza:
Ha nem akarom a tudtára adni, akkor nem fogja tudni.
2020. okt. 13. 22:21
 3/8 anonim válasza:
Igazából változó, mert én bármilyen jelet adok nem veszik észre a nők 😂
2020. okt. 13. 22:52
 4/8 anonim válasza:
Próbálok mindig úgy ránézni, hogy ne vegye észre 😬
2020. okt. 14. 07:26
 5/8 anonim válasza:
Ha a jelenlétedben kicsit zavartan viselkedik akkor nagy eséllyel bejössz nála.
2020. okt. 14. 11:54
 6/8 anonim válasza:

Az a vicc, hogy nekem egyáltalán nincs gondom azzal ha szocializálódni kell. SŐT, sokszor én szoktam beszédbe elegyedni egy hosszú sorban tök random idegenekkel, vagy elbeszélgetek idősebb nénikkel/bácsikkal nagyon szívesen. Stb. Szóval tök nyitott személyiség vagyok. (Akinek mond valamit az ENFP mozaikszó, akkor annak a személynek nem is kell többet mondanom. 😊)


Ellenben ha egy hölgy tetszik, akkor a szokásosnál is dinkább vagyok. Pont tegnap volt egy ilyen szitum. Kiejtettem 2x a kocsikulcsot a kezemből, meg zavaromban nem köszöntem, csak kifelé menet kiabáltam vissza, hogy 'viszonlátásra. Annyira ciki volt. 😅

(Hát igen, van egy gyógyszerész hölgyike, aki nagyon szimpi... Ehh )


Kb, de ugye ez emberenként tök változó! :)

2020. okt. 14. 12:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! ☺☺
2020. okt. 14. 18:20
 8/8 anonim válasza:
A gatya feszessége esetén is aprók a jelek. De egyébként nézz a szemébe. A szem a lélek tükre. És ennél fogva nem csak férfiak szeméről van szó.
2020. okt. 15. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!