Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti mit néztek meg...

Lányok, ti mit néztek meg először egy férfin?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 16:13
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Arc, testalkat, stílus.
2020. okt. 14. 17:46
 12/23 anonim válasza:
A szeme az első.
2020. okt. 14. 17:54
 13/23 anonim válasza:
Hát nekem nézhetitek a szemeimet, mert kb 99%-ban napszemüvegben közlekedek. Senki nem nézhet a szemembe, aki idegen. 🙂 32,75 F
2020. okt. 14. 22:08
 14/23 anonim válasza:
Először a teljes embert, utána ha tetszik, szimpatikus a viselkedését, a hangját, a testbeszédét, arcmimikáját, de ezeket nem direkt módon csak pl. kivülállóként észre vesz az ember egy karba tett kezet ami helyzet függő is lehet védekező magatartas de lehet a figyi én erősebb vagyok tőled jelentésű, de jelentheti azt is hogy igy kényelmes tartani a kezét pl. váll problémánál vagy csak úgy mert igy szokta meg. Bár valamikor a testbeszéd látványos tehát nem kell figyelni. Ha uriember, udvarias, kedves, akkor utána a szemeit, az egész arcát.
2020. okt. 15. 05:24
 15/23 anonim válasza:
A hangja kellemes, mindig megnyugtató, udvarias, kedves, ilyen hangra nagyon fel szoktam figyelni. Itt válaszolok.
2020. okt. 15. 08:15
 16/23 anonim válasza:
A szemét, és az öltözékét. A mozdulatait, nagyon sokat elárulnak róla. És az első beszélgetésnél, hogy legelőször mit mesél magáról. (Az első öt mondatban.)
2020. okt. 15. 08:16
 17/23 Hozé don Padrafos válasza:
Na, ezért nincs még senkim. Azt a nőt keresem, aki nem a külsőmet nézi, de talán mind egyformán vannak programozva. Büntetésem, hogy ha kórházba kerülök, senki nem fog majd tiszta gatyát hozni nekem, és egyedül halok meg húgyban fekve. De mosolyogni fogok kinyújtott középső újjal, és úgy marad a holttestem, mert az életem nem volt olyan rossz, mint azt mások képzelik, akik 10 percet nem bírnak ki társaság nélkül. Csupa tanulás és munka, izgalmas műszaki dolgok, felfedezések, ötletelés, kísérletezés, sikerélmény hegyek. Ez mind kár belétek, maradjatok csak meg a divatnál,meg a trendeknél! 40F
2020. okt. 16. 04:24
 18/23 anonim válasza:
17-es te pedig a fusztrációdat és a dühkezelési problémáidat és a szövegértelmezési problémád ne vetítsd ki azokra a nőkre akik a saját biztonságuk érdekében igenis nézik nemcsak a belsőt hanem a külsőt is. A szó mögötti tartalmat kéne érteni amikor többen irják a külsőn kívül a viselkedést is akkor nem igazán értem a szocproblémádat amihez nekünk semmi közünk.
2020. okt. 16. 07:14
 19/23 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy a külsőn mit néznek meg, nem az hogy a belsőn.. Ha az lett volna a kérdés, hogy a milyen belső tulajdonságokat szeretnek akkor arra válaszoltak volna.
2020. okt. 16. 07:48
 20/23 anonim válasza:
A szemét
2020. okt. 17. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!