Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek lenne kedve ismerkedni, esetleg randizni? :) Küldenék képet, akit érdekel

Figyelt kérdés

Akit érdekelne ez a csodás gyakori kérdéses kérdés, írjon és küldök képet hogy legyen min röhögni :D

Aztán kérek véleményt, hogy ismerkednétek e velem, vagy randiznátok e velem, ha úgy alakulna :)

24/F



2020. okt. 14. 18:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz és trollkodsz, gratulálok! Ha nem tűnt volna fel, elég sokan ismerkednek itt, meg miből gondolod hogy én vagyok az akit te gondolsz? Sok 24/F van itt, 23/F, 29/F... Sorolhatnám... Gyökér kommentelőkre úgy se vagyok vevő, de ha neked ennyi életed van, hogy megkeseredve beszólogatsz másoknak büszke lehetsz magadra.
2020. okt. 14. 18:58
 2/6 anonim válasza:

Az a baj itt, hogy hiába ismerkedős oldal sokan csak negatívosodnak az emberrel, hogy elvegyék tőle azt a csepp reményt is.

De ne add fel, hajrá!

Én már ismerkedtem sikerrel az oldalon. Ignoráld a sok gyengeelméjűt! ;)

2020. okt. 14. 19:16
 3/6 anonim válasza:
Itt tényleg sok rossz életű troll van, szóval ahogy az előttem lévő írta, ne add fel csak mert egyesek elvennék a kedved tőle. Vannak itt értelmes lányok azért akikkel lehet beszélgetni.
2020. okt. 14. 20:35
 4/6 anonim válasza:

Nekem írhatsz :)

18L

2020. okt. 14. 21:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket :)
2020. okt. 14. 21:22
 6/6 anonim válasza:
Szia :) nekem is írhatsz :) 24/L
2020. okt. 15. 09:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!