Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék találkozni emberekk...

Mandaryn14 kérdése:

Hol tudnék találkozni emberekkel ha utálom a bulikat? 16/l

Figyelt kérdés
okt. 17. 23:05
 1/9 anonim válasza:
Utcán parkokba buszmegállókba leszólítasz embereket én azt tanácsolom, hogy korod alapján max 25 éves korig nagyából. Boltba sorba állás közbe.
okt. 17. 23:53
 2/9 anonim válasza:
Menj el diekamunkara. Melo kozben sok emberrel megismerkedhetsz, es meg hasznos is. Akar hetvegi munka. Csak ami tetszik. Nekem melo alatt tobb baratom lett mint suliba valaha
okt. 18. 00:03
 3/9 anonim válasza:

1. kint a világban BÁRHOL, csak ne a földet, meg a mobilod bámuld egész nap.

2. Mostanra kaptál 50 privit kandúroktól. Válogass :D :D

okt. 18. 01:02
 4/9 anonim válasza:
Ahol csak akarsz 14-99 között mind csak rád vár.
okt. 18. 02:20
 5/9 anonim válasza:
Minek akarsz találkozni az emberekkel?
okt. 18. 07:58
 6/9 anonim válasza:

Szia kérdező!

Hol laksz?

Én szívesen találkoznék veled!

16/f

okt. 18. 08:25
 7/9 anonim válasza:

Klubokban. Vannak nyelvtanulói, irodalmi, animekedvelő, meg millió másféle klub. Válaszd ki azt, aminek a tematikája érdekel téged, ott van esélyed hozzád hasonló emberekkel megismerkedni.

Ez lehet akár egy online Facebook csoport is, de az offline klubok elérhetőségeire is érdemes neten rákeresned

okt. 18. 09:30
 8/9 anonim válasza:

Diákmunkán én is sok embert megismertem. Tudom ajánlani.

Nem tudom hol laksz, de esetleg ifjúsági ház, ha van. Vagy a suliban csatlakozz valami klubhoz.

okt. 18. 13:12
 9/9 anonim válasza:
Egy ilyen kérdéssel ezen az oldalon is simán lol
okt. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!