Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan 40 körüli...

Létezik olyan 40 körüli férfi, aki passzolna hozzám?

Figyelt kérdés

Leírom magam, aztán ha van jó sok kapcsolódási pont szívesen ismerkednék.

Kerékpározok,Kéktúrázok. Imádok főzni. Utálok gereblyézni. Bénán úszok, de nagyon szeretem a vizet. Nincs tériszonyom. Van macskaallergiám.

Szeretek olvasni. Színezni.

Megszállottan keresem a papsajtot, de évek óta nem láttam.

Két ujjal fütyülök.Szeretem a kipufogó szagát. Utálok füvet nyírni és minden virágot kidöglesztek. Szeretem Váncsát.Szeretek csókolózni. Imádom a bakancsokat. És a Fővám teret.

Rengeteget sétálok. Kedvenc gyümölcsöm a füge.Nem nézek TV-t.Szeretem a vihart. A Kárpátokat.Gyűlölök napozni.Utálom a fagyit.Szeretem a barátaimat és Edward Nortont.Nem szeretek kétszer ugyanazon az útvonalon sétálni.Imádom a húst.Notórius gyorshajtó vagyok.Imádom a magyar underground zenét. Ricsárdgírt. Péterfy Borit.Kistehén,Elefánt,Csaknekedkislány.Szeretek koncertezni,táncolni.Fahasábot pakolni.Folyton kulcsot keresek.Szeretem a konyha melegét.Folyton kiszórom a kávézaccot.

Kedvenc könyvem a Katedrális. Holtversenyben Harry Potterrel.Utálom a csótányokat.Dél-keleti vagyok.Bírom a fájdalmat.Imádom a frissen mosott ruha illatát.Ábrándos romantikus Halak vagyok.Imádom a ropogós havat. Utálok fázni.Szeretem a leveseket.Halálom,ha ráfeszül a lábujjaimra a zokni.Szeretem az éjszakát.A naplementét.A száraz rozét.Az ölelkezést. Félek az unalomtól, a szürkeségtől,a szeretetlenségtől.Szeretem a kihívásokat,a természetet, az ismeretlent.


Azt hiszem a lehetetlent, a megismételhetetlent keresem.


2020. okt. 29. 00:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ha nő vagy, lehetséges a nagy számok törvénye alapján. De én biztos nem illenék hozzád a leírtak alapján. Majdnem mindenben különbözünk. Párat kiemenék: Én szeretek gereblyézni, nem tudok úszni, bénán sem, tériszonyom van, nincs macskaallergiám. Nem szeretek olvasni, inkább írni. Nem kerékpározom, nem kéktúrázom, ujj nélkül fütyülök, nem keresem a papsajtot, nem szeretem a kipufogó szagát, szeretek locsolni, bár én is minden virágok meggyílkolok, Váncsa nagyon idegesít, nem szeretem a fügét, a többi gyümölcs mind a kedvencem, nézek tévét, nem szeretem a vihart, én is gyűlölök napozni, fahasábot én is szeretek pakolni. Nagyjából ennyi. Ezért nem illenénk össze, de sok sikert kívánok ahhoz, hogy megtaláld azt a férfit, aki passzol majd hozzád!
2020. okt. 29. 02:38
 2/21 anonim válasza:
Ja és én is szeretem a Katedrális című könyvet.
2020. okt. 29. 02:40
 3/21 anonim válasza:

"Fahasábot pakolni."

Ez mit jelent kérdező?

2020. okt. 29. 05:10
 4/21 anonim válasza:
Te robotot keresel nem férfit !
2020. okt. 29. 05:49
 5/21 anonim válasza:

Jó hogy írtad a gereblyézést.

Nálam már ott elúszott a dolog.

Anélkül minden passzolna.


Nekem van pótkulcsom, ha nincs meg, amit használok elsődlegesen, akkor nem probléma, használom a pótkulcsot.

Majd előkerül magától az első kulcs....


Melyik fügét szereted, a fárol szedettet vagy a boltit?

2020. okt. 29. 07:26
 6/21 anonim válasza:
Jo kis kamu kerdes, sajnos nem volt tul humoros, de jo, hogy ennyi idod van ilyenekre. Uncsi eleted lehet.
2020. okt. 29. 07:43
 7/21 anonim válasza:

Nőként írom! Gyöngyöt szórni a disznók elé...

Biztos akad érdeklődő, de a legtöbb pasast a cickók és punci érdekli csak! Ha már agyad is van lekopnak!

2020. okt. 29. 09:20
 8/21 anonim válasza:
Létezem
2020. okt. 29. 09:21
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem kamu, mi lehet ebben kamu. Nem egyszerűbb így szűrni? Mint egy pörgős rapid randi.

Sajnos láttam már bele unalmas és nagyon különböző emberbe többet, mint kellett volna, szeretnék egy hasonló furi lénnyel közös nevezőre jutni.

Jól mondod kedves gyöngyöt a disznó elé szóró válaszoló,nagyon nehéz tartós és nem uncsi kapcsolatot kialakítani, ha nem vagy egy bólogató Jancsibohóc. Vágyak? Fujj, úri huncutság. Probléma megoldás? Női hiszti.

Utána mind belátta, hogy elkótyavetyélt.

Majd kialakul. Csak beszélgetnék hozzám hasonlókkal, nem savanyú uborkákkal már szuper lenne.

2020. okt. 29. 11:57
 10/21 anonim válasza:
7/9 : Tökéletes a válaszod! Egyet értek!
2020. okt. 29. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!