Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Manapság nem nagyon keresnek...

Manapság nem nagyon keresnek a lányok fiatalon komolyabb kapcsolatot, vagy csak valamit én csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban találkozom azzal a hozzáállással, hogy kb szexpartnert keresnek a lányok, aztán ha huzamosan jól érzik magukat valakivel, akkor lehet belőle komolyabb is. Persze lehet hogy a férfiak többsége is így tesz ( gyanítom hogy így van ), csak arról nincs tapasztalatom.


Vettem saját lakást Budapesten, szerteágazó az érdeklődési köröm, állítólag jó a humorom és jól fizető munkám van. Azt hinné az ember hogy ez imponál a nőknek, de igazából legtöbbször el sem jutok odáig hogy megismerjenek.


A Tinder-en próbálkozom, mert szakmámból kifolyólag nem vagyok nőkkel körülvéve, és a mostani vírusos helyzet amúgy sem ad valami sok lehetőséget a társasági életre. Lehet hogy ez is kicsit torzítja az összképet.


27F



2020. nov. 2. 14:05
 1/10 anonim válasza:
Korban hozzád illő nőt keress, ne fiatal lányokat
2020. nov. 2. 14:11
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Fiatal alatt a kb 20-25 évesekre gondoltam
2020. nov. 2. 14:13
 3/10 anonim válasza:
egy 20-25 éves még nem a férjet keresi, nincs benne a sürgetés, késztetés, hogy kell egy komoly kapcsi. Jobban válogatnak, szórakoznak vagy buliznak vagy a komolyabbak épp a könyvtárban ülnek és a világbékén rágódnak abszolút nem érdekli őket egy kapcsolat. Egy frissen végzett, dolgozó nő a karrierjére van most ráálva és persze a munkahelyén egyből be is támadják az udvarlók, de még mindig jobb, mint az egyetemist. Én 26-28 éves, dolgozó nőt keresnék, ők már akarnak komolyabb kapcsolatot, sok nőben benne van hogy 30 éves korig férjhez kéne menni. Egy szinten van veled, lezárta a tanulós, bulizós korszakát, dolgozik, lehet vele építeni a családot.
2020. nov. 2. 14:45
 4/10 anonim válasza:
sok férfi ott rontja el, hogy 30hoz közel egy 20-22 éves csajt akar, járnak 4-5 évet, de addigra lehet be is fuccsol a kapcsolat, mert a lány úgy érzi 26-27 éves korára, na most meg kéne állapodni és most már tényleg oylan pasit kell keresnem akinek szülnék is. Ilyenkor veszi górcső alá az aktuális pasiját úgy igazán, aki immár 35 éves és rájön, hogy na mégse ő kell, majd hagyja faképnél a legtöbbször. Sokkal jobb ha egy kapcsolatra, családra már igazán motivált nőt választasz.
2020. nov. 2. 14:49
 5/10 anonim válasza:
Fiatal lányok nem igazán akarnak komoly kapcsolatot főleg nem ilyen nagy korkülönbség mellett. 25 év+ körül keresgélj már az a kor amikor megakarnak állapodni, a fiatalabbak más életszakaszban vannak
2020. nov. 2. 15:30
 6/10 anonim válasza:

Ha nem lenne a párom akivel már gyerek korom óta együtt vagyok (15-22) biztos, hogy nem ilyen életem lenne, és a hátam közepére sem kellene komoly kapcsolat főleg nem egy idősebb férfival.


22 évesen sem vágyik arra az ember, hogy komoly kapcsolat címszó alatt kötve legyen a keze.Márpedig egy te korodban járó férfi nagyon is kötöttségekkel jár, főleg ha komolyabbra fordul a dolog akár csak egy össze költözés erejéig.Nem mindegy, hogy hová, kivel és miért mész, legyen otthon főzve mire haza érsz, legyen otthon rend és tisztaság, mivel a munkában elfáradsz nem akarsz kimozdulni vagy épp oda nem ahová egy én korombeli lány vágyna, a legtöbb dolog amire én költenék neked pénz kidobás lenne vagy egyáltalán nem is költenél rá.

Nem beszélve arról, hogy minimum 2-3 év korkulönbség is sok olyan ellentétes témakört, érdeklődési kört hoz magával amit nem tudtok össze egyeztetni, nem hogy 5-7 év esetén. Egy éppen huszonéves teljesen másképp gondolkozik sokszor kint egy közel 30,éretlenebb.Tudom,mert én is az vagyok, pedig én már anya is vagyok lassan egy éve.Egy te korodbeli férfi anyaként is mást várna tőlem, nem csak nőként. :D


Én nem mindig csinálok itthon patyolat rendet. Ha épp nincs kedvem nem is csinálok.Kosz nincs, mert nyílván azt senki nem szereti, de rend sem.

Főzni nem mindig főzök, ha épp ahhoz sincs kedvem vagy időm rendelek ételt vagy azt esszük ami van (vagy elvisz enni a párom minket valahová).

Nem is mindig vagyok otthon,ha párom nappalos 12 órát nincs itthon, nem ülök itt. Gyerek kocsiba, baba kocsiba és járom a várost, el foglalom magunkat, ezt egyedül is megtettem.Soha eszébe sem jutott számon kérni, hogy mit csináltam, kivel és miért vagy mennyit költöttem és mire, vagy miért.Ha viszont itthon van jön velünk, van hogy akár egy teljes megyét arrébb megyünk akár csak egy tál kajáért csak hogy kiruccanjunk.Mindezt azért, mert nem tudok otthon maradni, bezártság érzetem van, ha napokig nem tudok csinálni valamit.


Ezt egy ilyen korú férfi már nem biztos, hogy tolerálná. Vagy épp fáradság okán nem jönne velem, végig nyafogná ha el is jön, türelmetlenkedne, számon kéregetne ha nélküle mennék. Lehet, hogy 5 év múlva a te korodban már én is nyugodtabb leszek, most még nem. Nekem kell az, hogy még ne vesszek bele a napi rutinba, ne legyek egyedül csak azért mert a másik dolgozik és 'fáradt' bármihez is. :D


Ettől függetlenül biztos van kivétel, aki pont az ellentétem és illene hozzád, de szerintem ne ennyire fiatalok után kajtass. Neked a 25-27 éves kategória az ideális, akinek már számítanak az általad felvázolt anyagi biztonság dolgok,mert ő is tervez megállapodni akár éveken belül.

2020. nov. 3. 06:30
 7/10 anonim válasza:
én is ismerek egy nagyon fiatal huszonegy éves anyukát a játszótérről, aki egy elvált 40-es pasival jött össze. Na az a nő, egyszerűen szenved a gyerek okozta korlátozásoktól, azt mondja legszívesebben csak menne menne bárhová, buliba, moziba akárhova, de a férje nem viszi, mert dolgzik, valakinek el is kell ugye tartani a családot. Nem is pedáns, nem nagyon takarít, főz, filmezik otthon egésznap. Amit persze megértek, mert egy iylen korú lánynak kész depresszió otthon ülnie. Kell pár év szórakozás, amíg kitombolja magát valaki és aztán pár év munkaviszony, ami betöri a rutinba és lefárasztja, így megszokja hogy ottnon lenni is jó. Meg biológiailag is érik még az agy és az idegrendszer ebben a korban.
2020. nov. 3. 08:16
 8/10 anonim válasza:
A mai világban mégis mit vársz? Azt, hogy legyen egy normális nőd?
2020. nov. 4. 16:38
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Igen, kb ezt várnám :D


Nagyon ebbe az irányba mentek a válaszok, de fiatal alatt igazából a 30 alatti korosztályt értem. 24 alatt már nem is próbálkozom egy ideje.

2020. nov. 5. 00:05
 10/10 anonim válasza:
8-as vagyok. Sok sikert hozzá! Remélem, összejön.
2020. nov. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!