Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gáz hogy (alig) 25...

Mennyire gáz hogy (alig) 25 éves srác létemre nincs nőm, és nem is igen volt?

Figyelt kérdés

Régen volt pár komoly kapcsolatom. Kettőnél az összeköltöhés is szóba került, de végül szakítás lett.


Igaz, nálam magasan van a léc, mert alap nálam, hogy a hölgynek legyen érdeklődési köre, lehessen vele beszélgetni, ehhez képest sok próbálkozásomnál kiderül, hogy az ellenkező nemmel egy tőmondatot sem lehet beszélni.


25egyetemista



2020. nov. 4. 20:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
Semennyire
2020. nov. 4. 20:37
 2/17 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy levelezős vagyok, így az egyetemen nem nagyon lehet csajozni, mert azonnal megy mindenki a dolgára.


Munkahelyen meg sokszor nő se, nem higy korombéli, bagy fiatalabb.


A szórakozóhelyeket meg ndm tartom megelelőnek ilyenre, főleg nem az ilyen disco-szerűségeket.

Hol nőzzek?

2020. nov. 4. 20:41
 3/17 anonim válasza:
Talán próbálj meg te változni
2020. nov. 4. 20:43
 4/17 A kérdező kommentje:

És miben változzak?

Tőmondat igénylésénél már nincs lejebb!

2020. nov. 4. 20:45
 5/17 anonim válasza:
Talán nem kéne ilyen flegma nak lenned
2020. nov. 4. 20:49
 6/17 anonim válasza:
Társkereső oldalak. Nem mondom hogy hatásosak, de ha máshova nem jársz ismerkedni, akkor ez a legjobb megoldás.
2020. nov. 4. 21:04
 7/17 anonim válasza:

Haver!

Néhol csak MI segítségével lehet kibogozni az írásodat!

Ha az életben is ilyen vagy, én kerülnélek, mint ördög a tömjénfüstöt!


Amúgy, ha egyetemista vagy, és innen megoldást remélsz, akkor le kellett volna írnod a problémákat. Hol keresel? Hogyan keresel? Milyen vagy? Milyen típusok érdekelnek? Miért szakítottatok?

Stb. stb.

2020. nov. 4. 22:49
 8/17 anonim válasza:
5# De ha nem flegma, akkor meg ő a "jófiú". Ki akar jófiú lenni? Az még a flegma státusznál is lejjebb van!
2020. nov. 4. 23:29
 9/17 anonim válasza:

"sok próbálkozásomnál kiderül, hogy az ellenkező nemmel egy tőmondatot sem lehet beszélni."


Anno én azt hittem ezek alap elvárások, de mára már látom, hogy nem az.

Átlag beszélgetés mák lányoknál: (figyelem! Kinek nem inge, stbstb)


"Hallod. Izé. Nézdmár. Gyökér. Lol. Ezbeteg. Hah. Hallod a múltkor olyat ítélt nekem a csávó. Nemmondod. Lol. Hát ez ilyen izé.... Hahaha hihihi"

2020. nov. 4. 23:32
 10/17 anonim válasza:

Mai*

Nem mák


(Autokorrekt)

2020. nov. 4. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!