Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook Társkeresés menüben...

Facebook Társkeresés menüben már rengeteg csajt kedveltem, de én még egyet sem kaptam. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Tinderen van 65 kedvelésem meg 17 machem. Tehát legalább a “csunyább” csajoktól is kéne, hogy kapjak visszajelzést. De se a tetszettél neki menüben és se az egyezések menübe nincs senki.

Nektek van már a tetszettél neki vagy az egyezésben valami?



2020. nov. 5. 09:47
 1/7 anonim válasza:

Ja, hogy ez az új FB társkereső funkció... Aha..

Hát látom nem sok mindent hagytam ki. Ez is ugyanolyan fos mint bármilyen más társkereső

2020. nov. 5. 10:00
 2/7 anonim válasza:
És ezt hol lehet megtalálni?
2020. nov. 5. 10:39
 3/7 anonim válasza:
Frissen indult alkalmazás, még nem használják annyian, mint a tindert. Sokan nem is hallottak még rólam
2020. nov. 5. 11:11
 4/7 anonim válasza:
RÓLA* :D
2020. nov. 5. 11:11
 5/7 anonim válasza:
A facebook társkeresőn ismerkedtem, áátkozotúl veszélyes volt!
2020. nov. 8. 16:17
 6/7 anonim válasza:
#5 miért is veszélyes? Én is használom, semmi veszélyeset nem találtam még benne
2020. nov. 12. 20:09
 7/7 anonim válasza:

Nekem sincs eddig siker, pedig tinderen volt mindig azért jó pár like-om és match-em.

Szerintem a fő oka az az, hogy látszódik kik like-olnak. Így csajként nincs is sok értelme keresgélni, böngészhetsz napi szinten a több like közül és aki tetszik, azt like-olod te is. Ha vele nem lesz semmi, akkor az addig felgyülemlett like-olók közül megint keresel valakit. Szóval fb date-en brutál nehéz ez miatt match-elni szerintem, mivel vagy 10-20-30 sráccal versenyzel egy csajnál és ő választ ki egyet, akivel majd beszélgetni fog. Ezt az egy srácot meg igen nagy körültekintéssel választja majd ki.

Tinderen pedig ilyen opció nincs, egy csaj nem vesz goldot. Szóval ott jobbra húz olyan srácot is, aki kicsit is tetszik, nem fogja annyira elemezgetni majd a profilját, később majd a matcheknél válogat.

Természetesen a kis user base se segít.

2020. nov. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!