Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20 éves srác társat keres....

20 éves srác társat keres. Lányok lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves, fiatal, egyetemista srác vagyok. Jelenleg fotózással is foglalkozom. Szabadidőmben sokat olvasok, szeretem a régi noir krimiket és a vígjátékokat. Rengeteg filmet nézek, a mozi az egyik szenvedélyem. Nem iszok alkoholt, nem dohányzom, még társasági összejöveteleken sem. Kizárólag komoly, hosszútávú kapcsolatot keresek. A külsőmről: 178cm-es magasság, 70kg-os testtömeg, vékony alkat, barna haj, szem és sötét kreol bőr jellemez. Imádom az állatokat, sokáig állatorvosnak készültem. Szeretek házakat tervezni, valahogy az építészet mindig is érdekelt.

Gyakran szoktam zenét hallgatni. A zene minden műfaját kedvelem, a metáltól a hardrockon és a rappen keresztül egészen a poppig. Szeretek jókat enni, beszélgetni, hülyéskedni. Alapvetően egy jókedéjű, introvertált, vidám személyiség vagyok. Kizárólag lányokkal szeretnék ismerkedni, férfiaknak társaságát nem keresem!



2020. nov. 5. 12:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!