Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Mennyire folyásolja...

Lányok! Mennyire folyásolja be nálatok az ismerkedést az ha az illető egyedül álló apa? ( a gyermek természetesen az apával él)

Figyelt kérdés
Mik a pozitív és a negatív gondolatok az idmerkedésnél ilyen esetben ?
2020. nov. 8. 21:22
 1/10 anonim válasza:
Az, hogy egyedülálló apa, még nem lenne gond, de az, hoyg nem tudja, hogy a befolyásol nem igekötős ige és ezért mindig így egybe kell írni, az igen - olyan nem létezik, "folyásolja be", csak olyan, hogy "befolyásolja"!
2020. nov. 8. 21:52
 2/10 anonim válasza:

En nem mennek bele az ismerkedesbe, mert ha gyereket akarok majd, azt olyan ferfival szeretnem, akivel egyutt elhetjuk at eloszor az egesz dolgot.

Maximum szex, ha epp vevo lennek az ilyesmire.

2020. nov. 8. 22:05
 3/10 anonim válasza:

-Tudja befolyásolni az álmait?

-Be.


Komolyra fordítva :

Célzottan nem keresnék gyerekes pasit, sőt, ha mondjuk t@rskeresőn azt olvasom, hogy gyerekes, akkor továbblapoznék.

Viszont, ha megismerkednék vallakivel, akit nagyon vonzónak találnék, akkor szerintem el tudnám viselni ezt a helyzetet.

2020. nov. 8. 22:15
 4/10 anonim válasza:
Nálam befolyásolta volna. A párom 26, van egy 5 éves kislánya, aki az anyjával él (a párom nem akarta a gyereket). Semmi közük nincs egymáshoz, így rendben van.
2020. nov. 8. 22:16
 5/10 anonim válasza:
Szia :) Azt hiszem hogy ez nálam nem lenne kizáró ok, de nem voltam még ilyen helyzetben szóval fogalmam sincs hogy valójában hogyan reagálnék.. Imádom a gyerekeket de félek maga a terhesség + szülés résztől, így lehet hogy ez igazából még pozitívum is lenne nálam :)
2020. nov. 8. 22:48
 6/10 anonim válasza:
Én egyedülálló anyuka vagyok, szóval engem nem zavarna.
2020. nov. 9. 04:00
 7/10 anonim válasza:

Én kifejezetten egyedülálló apukával ismerkednék(28/N), már zavar a sok férfi, akik csak képen, vagy rokonságban láttak gyereket, és sem az örömöt, sem a nehézségeket nem ismerik, amit a gyerek adhat az ember életéhez.


Kivételt képez, ha szerinted egy pofon nem pofon, a fenekére vagy kezére, szájára verni nem erőszak. Sajnos az egyedülálló apákkal általában ez a bajom. Ha van itt apuka, aki kivételt képez, írjon:)

2020. nov. 9. 08:42
 8/10 anonim válasza:
"Befolyásolni" - nem elváló igekötős ebben az esetben, a helyes szórend: "Mennyire befolyásolja nálatok az ismerkedést..." - szívesen.
2020. nov. 9. 21:26
 9/10 anonim válasza:

Semennyire.

Nincs negatív gondolat.

Pozitív, h szerencsés leszek, mert egyből több embert is kapok.

2020. nov. 10. 19:52
 10/10 anonim válasza:
Nem lenne gond számomra. Ha van szimpátia, akkor semmi gond.
2020. nov. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!