Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek volna kedve ismerked...

Valakinek volna kedve ismerkedni? 20 éves nyíregyházi fiú vagyok minden esetben csak komoly kapcsolatban gondolkodok tudom kicsit ciki hogy itt próbálkozok de legyetek szívesek nézzétek el nekem

Figyelt kérdés
183 cm magas vagyok, inkább introvertáltnak tartom magam. Szeretem a logikai játékokat, ezt tükrözi hogy többféle Rubik kockát is ki tudok rakni könnyedén és a telefonomon is csak logikai játékok vannak na meg egy olyan játék amit csak unaloműzésből játszok. Szeretem a romantikát, szerintem a jó párkapcsolat titka a harmónia. Régebben rock zenét hallgattam, volt egy ér vagdosós korszakom mikor nagyon depis voltam, ez kb 3 évig tartott de azóta ráleltem a lelki békémre, nem teszek több kárt magamban és mostmár bármilyen zenét szívesen hallgatok. 5 testvérem van szóval hatan vagyunk testvérek de emiatt nem kell aggódnod nagyon jó testvérek, három testvérem édesanyámmal lakik és rajtam kívül másik kettő édesapámmal, és úgy gondolom hogy elég érettek ahhoz hogy akár még segítsék is a kapcsolatunkat segítőkész és logikus gondolkodású jellemük miatt. Ha esetleg érdekellek vagy szeretnél megismerni írj rám privátban és a többit ott megbeszéljük. Kezcsók

2020. nov. 9. 12:41
 1/3 anonim válasza:
fiúk is írhatnak?
2020. nov. 16. 08:22
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze
2020. nov. 16. 13:17
 3/3 anonim válasza:
bi vagy?
2020. dec. 1. 04:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!