Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedvetek komolya...

Lányok, lenne kedvetek komolyabb szándékkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne-e kedvetek ismerkedni úgy, hogy tényleg inkább tartós kapcsolatra törekednénk?

Nem vagyok az alkalmi kapcsolatok híve és soha nem is leszek, szóval az ilyeneket mellőzném. Tényleg tartós kapcsolat érdekelne csak, tudom hogy ezt így előre nem lehet tudni, de azt igen, hogy mégis mit keres az ember, hogy csak egy dugó pajtit, barátot, vagy hogy tényleg csak a kapcsolat érdekli.

Magamról annyit közölnék hogy kedves vagyok, figyelmes és vicces. Számomra a párom az első, ha van párom akkor számomra csak ő van és csak az övé vagyok. Igyekszem minden napját megszépíteni, ha máshogy nem is, de legalább mosolyt csalni az arcára.


23/f


(Csak privátokra írok vissza, hozzászólásokra nem írok privátba, azok személy szerint nem nekem szólnak, hanem mindenkinek.)



2020. nov. 17. 17:51
 1/7 anonim válasza:

úgyis írni fogsz

24L

2020. nov. 17. 19:06
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Ne haragúdj, de ilyenekre tényleg nem szoktam válaszolni.

Nekem az ilyen úgy jön le, hogy "mindegy hogy ki csak írjon" jelleggel ír valaki alá egy hozzászólást. Ha valaki tényleg engem akar és azt amit nyújtani tudok, akkor ő tényleg privátban ír és nem hozzászólást, ami ugye mindenkihez szól. Nem tudom, hogy ez csak nekem mániám-e, de ha valaki kiír egy ilyen kérdést akkor én privátot írok neki, mert tényleg csak ő érdekel és nem mástól várok privátot. Ha én írok ki esetleg egy ilyen jellegű kérdést, akkor én is ugyan ezt várom el.

2020. nov. 17. 21:35
 3/7 anonim válasza:
Köszi, h írtál :)
2020. nov. 17. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Ha a #1 vagy nincs mit, de privátot nem fogok, az biztos.

(Ha mégis kaptál, akkor nem tőlem.)

2020. nov. 17. 21:43
 5/7 anonim válasza:
Csak itt írtál, de akkor is tudtam, hogy fogsz írni
2020. nov. 17. 22:13
 6/7 anonim válasza:
Uhh, első kicsit psycho. :D
2020. nov. 18. 11:55
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Inkább makacs, hogy csak azért se ír privátba. Persze így felesleges volt a hozzászólás is, mert így tényleg senkivel nem kezdek el beszélgetni.

2020. nov. 18. 12:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!