Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy lány küldte nekem a...

Ha egy lány küldte nekem a jeleket...? (lejebb bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés
Ha egy lány küldte nekem a jeleket, hogy bejövök neki és akkor nem léptem. Később barátja lett. Majd amikor újra szingli lesz, akkor esetleg meg fogja próbálni újra? ( küldeni fog felém újra jeleket)

2020. nov. 18. 11:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy személy függő, de úgy értem általában mi van ilyenkor...
2020. nov. 18. 11:37
 2/9 anonim válasza:
Nem, mert megjegyezte, hogy nem kell neked.
2020. nov. 18. 11:38
 3/9 A kérdező kommentje:
És valahogy tudnám jelezni felé majd a későbbiekben, hogy igenis kell nekem?
2020. nov. 18. 11:39
 4/9 anonim válasza:

Ha a későbbi lehetőség során még mindíg kéne neked, miért várod, hogy ő küldjön jeleket?

Honnan tudja akkor a szegény lány, hogy változott véleményed?

Nem tudhatja, ezért az égést kerülve ő nem fog már jeleket küldeni neked.

2020. nov. 18. 13:50
 5/9 A kérdező kommentje:

A #3-as válaszomban kérdeztem, hogy valahogy tudnám-e neki jelezni, hogy igenis kell nekem?! Nem várom el, hogy újra magától jeleket küldjön (de lehet, hogy fog.)


Emelett, ha azt vesszük, hogy nem fog, akkor milyen módon tudom jelezni,majd mikor újra szingli lesz, hogy kell nekem??

Nem lesz majd beégés, ha majd akkor a tutára próbálom adni?

2020. nov. 18. 14:59
 6/9 anonim válasza:
Ne legyél már ennyira mulya .m
2020. nov. 18. 22:57
 7/9 anonim válasza:
Ha busman, akkor lehet hogy küld majd lejeket. Vagy ha siketnéma.
2020. dec. 21. 11:51
 8/9 anonim válasza:

Miért fusson másodjára is egy olyan kocsi után, amelyik már előbb sem vette fel?

Nem matriarchiális társadalom a mienk, ezért a férfiak dolga a kezdeményezés.

2020. dec. 22. 13:29
 9/9 A kérdező kommentje:

De valószínű, hogy azért azt lehet majd rajta érzékelni, hogy kíváncsi rám, hogy annyira bír engem, mint egykor?


Illetve, ha valakinek van valami tippe a számomra, hogy ez esetben hogyan kezdeményezzek majd (egy ismerősnek), hogy sikere legyen és lehetőleg ne legyen gáz, ha nemleges lesz a reakciója, akkor ne tartsátok magatokban! Akár priviben is lehet

2021. jan. 3. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!