Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vörös/szeplős lányok! Ismerked...

Vörös/szeplős lányok! Ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a természetes vörös, szőke vagy kese hajszín, kiváltképp ha szeplők és hófehér bőr is társul hozzá. Szívesen ismerkednék veled, ha bármely kombináció érvényes rád. Priviben várok válaszokat elsősorban.

2020. nov. 21. 16:32
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Én is szívesen ismerkednék vörös hajú lánnyal. Érdekes,hogy külső jegy a vörös haj, de valahogy azt vettem észre,hogy az összes eredeti vörös hajú lány ismerősöm valahogy sokkal közelebb áll a szellemi és lelki dolgokhoz, kicsit alternatív a gondolkodásmódja, és van valami különleges varázs, ami korbelengi.
2022. jan. 4. 18:34
 22/31 anonim válasza:

Ezt teljesen jól mondtad.

Igen, sokkal simulékonyabb lelkületűek a vörösök. És remegő szempillákkal élvezik a szép !!! erotikát.

2022. jan. 4. 18:52
 23/31 anonim válasza:
Én az erotikat nem vettem bele a válaszomba. Abszolút nem ez a lényeg szerintem.
2022. jan. 4. 19:06
 24/31 anonim válasza:

Köszönjük a komplexust és általánosítgatást :)


Üdv:

Barnák, feketék, szőkék

2022. jan. 4. 22:34
 25/31 anonim válasza:
Öööö ok, alapjáraton az is fura hogy gyakorin akar valaki ismerkedni meg az is egy érdekes dolog hogy hogy a francba kerültem én ide??? 16l barna haj és képzeljétek nekem is van szeplőm az nem csak a vörös hajhoz társulhat
2022. máj. 5. 19:14
 26/31 anonim válasza:

Kedves 25, nem kötelező válaszolnod a kérdésre.

Képzeljük barna hajad van és szeplőid. Most jó?

2022. máj. 5. 21:51
 27/31 anonim válasza:

Miért is fura gyakorin ismerkedni?

Ma már mindenhol fura ismerkedni?


Az embert kicikizik ha tinderezik, mert "hűha, milyen sekélyes az". Kicikizik ha itt ismerkedik, mert "hűha, kép nélkül random idegenekkel?".

Kicikizik ha tömegközlekedésen, mert "az olyan kellemetlen, meg ne már hogy egy vadidegen hspi miatt vegyem ki a fülhallgatómat...".

Kicikizik ha kocsmában, mert "a lányok oda a barátaikkal mennek találkozni és beszélgetni, nem pedig random arcokkal összeismerkedni".


Mi nem fura ma már?

Otthon ülni egyedül cölibátusban és tanulni vagy dolgozni napi 16 órában? Talán erre nem szól be senki sem, de ennek meg annyi élvezeti értéke van mint vakbélműtétnek érzéstelenítés nélkül...

2022. máj. 18. 10:39
 28/31 anonim válasza:
#27 ott a pont :D
2022. máj. 24. 08:11
 29/31 anonim válasza:
Én is szívesen ismerkednék vörös szeplős lányokkal és fiúkkal. Természetesen nem csak ez számít mert mikor el kezdünk beszélgetni lehet hogy vörös vagy de attól még lehet hogy nem leszel szimpi tehát azt akarom mondani ezzel hogy nem csak a kinézet számít de azért az is. 16/L
2022. júl. 1. 08:58
 30/31 anonim válasza:
#29 kár hogy ilyen fiatal vagy 🥲😅 bár vörös sem vagyok 😂
2022. júl. 1. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!