Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai férfiak miért ismerkedne...

A mai férfiak miért ismerkednek nehezen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 22:59
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Mert a nők háromnegyede vagy meleg, vagy bi, vagy asszecuális, vagy csúnya és nem kell.
2020. nov. 24. 23:02
 2/33 anonim válasza:
Nem csak a ferfiak, a nok is, csak ugye nekik nem kell erofesziteseker tenniuk, eleg ha egy helyben allnak, a pasik ugyis meg fogjak talalnk.
2020. nov. 24. 23:11
 3/33 anonim válasza:
mert ostoba,egoista, pénzéhes nők vannak .
2020. nov. 24. 23:26
 4/33 anonim válasza:
Mert nem mernek, nem tudnak. Vagy mert eldöntötték, hogy márpedig nekik egyedül jobb.
2020. nov. 24. 23:26
 5/33 anonim válasza:
Mert a pasik többsége smucig, önző, lusta és képtelen elszakadni az x-boxtól.
2020. nov. 24. 23:27
 6/33 anonim válasza:
Nekem nem megy nehezen. Ettől függetlenül osztom az előző női jelzőket.
2020. nov. 24. 23:30
 7/33 anonim válasza:

Ha már ez a kérdés, a nők sem ismerkednek könnyebben, ezt férfiként alátámasztom.

Persze nem arra gondolok, akikért döglenek a férfiak, és nagy eséllyel a nő is viszonozza emiatt valakinek a nagy számok törvénye miatt, mert jó eséllyel neki is bejön valamelyik.

Amelyik nő nem a férfiak "kedvence", nem könnyebb a helyzete ismerkedés terén egy átlag férfinál.

Most férfi oldalról megközelítve: Én már szerencsére nem járok ebben a cipőben, feleségem is van szerencsére, de amikor ismerkedtem, nem volt egyszerű út idáig eljutnom. Sok csalódáson, köztük kosáron, szakításon kellett átesni, míg idáig eljutottam, habár megérte. :) Ennek ellenére egy kosár, vagy szakítás csak csökkenti az önbizalmat, magamról tudom, pedig én még nem is tartozok a félénkek közé. Volt, hogy már fel akartam adni, de végül mégsem tettem, nem is csodálom, hogy többen ennyi kudarc után hagyják az egészet. (Az sem volt ritka, amikor egy nő nem volt őszinte, és csak úgy eltűnt, némely nőben kommunikációs hiba is volt.)

Az más kérdés, hogy jó néhány férfitársam hajlamos magasra tenni a mércét.

2020. nov. 24. 23:31
 8/33 anonim válasza:
Mert a pasik azt hiszik, hogy nem elég jók, nem elég pénzesek, pedig sok normális nőnek csak jó szóra, megértésre, figyelemre, kedvességre, megnevettetésre és néha egy szál virágra lenne szüksége. Persze normális alatt nem a szolis plázap... Ákat értem, de hát a legtöbb pasi képtelen lejjebb adni az igényeiből, aztán meg csodálkozik, h az ilyen nő sem elégszik meg akárkivel, akármivel.
2020. nov. 24. 23:32
 9/33 anonim válasza:
Mert őket is érte sok csalódás, nemcsak a nőket. Kisemmizés, lehetetlenné tétel, egymás elleni uszítás, stb. E mellett a mai nők igénye totál ellentmondásos saját magukkal szemben is - mármint sokkal többet követelnek meg a nők a másiktól, mint amit ők is tudnának nyújtani, sőt: megérdemelni:).
2020. nov. 24. 23:33
 10/33 anonim válasza:
Mert sok pasi nőgyűlölő és mert az anya-képük sérült, nem alakult ki bennük a tisztelet. Vagy mert csalódás alapján már leírták az egész női nemet és tévesen azt gondolják, hogy ha 10 olyan volt, akkor a 11.nő is pont olyan lesz. Mindig ugyanazt a típust választják.
2020. nov. 24. 23:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!