Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti mit szólnátok...

Lányok! Ti mit szólnátok ilyen beszélgetésindító kérdésekhez Tinderen?

Figyelt kérdés

Mivel tudom, hogy sok ugyanolyan kérdést kaptok, ezért kitaláltam pár elgondolkodtató kérdést. Bár lehet, hogy ezt meg páran túl komolynak találják és telefonon írásban meg amúgy sem szeretik hosszan kifejteni a véleményüket. Szerintetek? Kort,nemet írjatok légyszi.


így hangzik a kezdés:


“Szia! 😃

Nem szeretem a felszínes beszélgetéseket, úgyhogy inkább egy olyan kérdést teszek fel, ami tényleg érdekel. 😃


(a következő kérdések közül értelemszerűen csak egyet teszek fel a lánynak)


-Ha egyetlen dolgot változtathatnál meg az emberek viselkedésében, mi lenne az?

-Mi az, ami elfeledteti az összes problémádat, és ki tud szakítani a hétköznapokból ?

-Mi az, amit nagyon el szeretnél érni az életedben, de még nem sikerült?

-Szerinted melyek a jelen kor társadalmának legnagyobb problémái?

-Szerinted mi okozza manapság az emberek egyre növekvő boldogtalanságát?

-Mikor volt utoljára olyan érzésed, hogy boldog vagy?

-Ha csak egy üzenetet hagyhatnál hátra az ükunokáidnak, mi lenne az?

-Mi az az érzés/érték, amit hiányolsz az életedből?"



2020. nov. 25. 12:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha 40+-os nokkel beszelgetnel, biztos szivesen valaszolnak majd, de egy 20 eves csaj falra fog maszni ezektol a cringe kerdesektol.
2020. nov. 25. 12:33
 2/11 anonim válasza:
1-es, stimmel! Szerintem is kissé túltolta.
2020. nov. 25. 12:38
 3/11 anonim válasza:

Már bocs, de ez nagyon gáz...

- ez a két smiley komolytalan

- a megszóltíás teljesen személytelen

- a kérdések közhelyek


Miért nem jó ez?

"Szia Kata,

olvastam a profilodban, hogy szeretsz túrázni. Én gyerekkorom óta tagja vagyok több túracsoportnak is, rendszersen járjuk a Pilist és budai hegyeket. Te merre mentél utoljára? Bemutatnád a kedvenc útvonalad?"


Elolvastam a bemutatkozását, kerestem közös pontot és arról kérdeztem. Ennyit kéne tenned, nem mindenféle kamu kérdést gyűjteni.

2020. nov. 25. 12:42
 4/11 anonim válasza:
Hát a pasik tényleg nem tudnak ismerkedni.. Miért nem a lány felől érdeklődsz és keresed a közös kapcsolódási, érdeklődési pontokat?!
2020. nov. 25. 12:56
 5/11 anonim válasza:
Egyetértek a 3-assal!
2020. nov. 25. 12:57
 6/11 anonim válasza:
Ez úgy hangzik, mint egy fizetett közvéleménykutatás. És tényleg személytelen. Bár mondjuk még mindig jobb, mint azzal indítani, h szia,dgnk? :D
2020. nov. 25. 13:00
 7/11 anonim válasza:

Ennél már csak akkor lesz jobb, ha valaki ténylegesen válaszol a kérdésedre te meg aztán csak annyit tudsz mondani, hogy "aha az jó"...

Egyetértek az előzőekkel. Felszines és személytelen. Ha tényleg ismerkedni akarsz valakivel akkor tegyél meg annyit hogy elolvasod a profilját és felőle érdeklődsz.

2020. nov. 25. 13:36
 8/11 anonim válasza:

Teljesen mindegy, hogy mit írsz. Aki nem igénytelen, azt lenézik.

Nem szabad ennyi energiát belefektetni, mert azt sugallja, hogy komolyan gondolod.

2020. nov. 25. 14:49
 9/11 anonim válasza:

Hármas, teljesen egyetértek veled, de a példád általában nem működik. Alapból a legtöbb csaj bio-ja annyiban merül ki, hogy megadja az instáját/snapchatét, leírja hogy milyen srácot nem keres (általába flegmán) és ennyi. De van olyan lány, ahol ennyi sincs, csak fent van pár képe és kész. Képek alapján meg elég hard eldönteni, hogy éppen mi a hobbija, mert semmi nem utal rá általában.


Ha átlagos srác vagy, akkor meg alapból csak a no bio és pár képes lányok közül fogsz valakivel matchelni, meg náluk is lesz a legtöbb esélyed. Szóval kegyetlenül nehéz eltalálni egy jó nyitást, pláne ha komolyan ismerkednél és nem valami netről szedett csajozós szöveget írnál. Meg akkor közben a másik 10 srác közül kéne kitűnni, szóval hamar kell egy téma, amiről tudtok beszélgetni és fejlődhet a beszélgetés vagy jobban kell kinézni, mint a többiek.


Szerintem is cringe a kérdező ötlete, de egy ilyen példa nem létezik, mert sajnos kevesen írnak bio-t, ami amúgy jogos, hisz úgy is jobbra húzzák majd őket.



Én azt tudom ajánlani, hogy a profilodat csináld meg a lehető legjobban, utána jöhetnek a szövegek. Ott pedig írj maximum 5 mondatot, mindenképp kérdezz a csajról valamit (de ne nehezet) és valahogy bizonyítsd, hogy nem vagy egy perverz creep (mert az vagy, még nem bizonyítod az ellenkezőjét vagy nézel ki kegyetlen jól).

2020. nov. 25. 18:02
 10/11 anonim válasza:

Nekem elég mesterkéltnek tűnnek ezek a kérdések. Az jön le belőlük, hogy rágörcsölsz a társkeresésre és nem tudod magad adni. Ha jó napom van, válaszolnék, de közben elgondolkoznék azon, hogy melyik önsegítő könyvben találtad a kérdést, vagy esetleg egy nyelvvizsgáról jössz-e, ahol ezt a kérdést kaptad. Ha rossz napom van, nem csak elgondolkoznék rajta, meg is kérdezném tőled. 😄 A 3-assal egyetértek, sokkal jobb egy olyan első üzi, mint amit ő írt (kivéve, amit az emojikról írt, az emojik menők! 😎)

31 NB

2020. nov. 25. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!