Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Min kellene változtatnom?

Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
Mióta felkerültem középiskolába, azóta valahogy nem akar megtalálni engem a szerencse. Szóval nem igazán tudok ismerkedni lányokkal, mert az iskola ki van lőve(csak fiúk járnak oda) És nem is tudom...Nem járok el sehova, ahol tudnék ismerkedni, őszintén szólva nem is tudnám hova menjek. Nem vagyok az a facebook-on ismerkedős típus, jobb szeretem, ha élőben ismerkedek meg valakivel. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy ti HOL kezdenétek neki az ismerkedésnek?? Próbáltam keresni nagyon sokszor a módját, de nem igazán volt sikerem a témában. Csak valahogy nem tudom elképzelni magamat, ahogy besétálok, egy kávézóba és kikérem a kis kávémat, aztán oda ülök, egy random lányhoz, akit meglátok bent és szimpatikus is. Mindig az jár a fejemben "Mivan, ha van valakije, csak éppen vár valakit, vagy, ha nem vagyok szimpatikus neki?" Mert szerintem nem járnak lányok, csak úgy kávézóba és arra várnak, hogy valaki leüljön hozzájuk. Tudom, gáz meg minden elfogadom a kritikát, mert az mindig van! Válaszaitokat előre köszönöm, szép napot !!

2020. nov. 30. 23:16
 1/3 anonim válasza:
Elég sokmindentől függ. Ha az eredeti kérdésed nézem jelen helyzetben semmin és nem is tudnál. De azért írok majd és kifejtem neked
2020. nov. 30. 23:20
 2/3 anonim válasza:
Pedig a neten a legkönnyebb.
2020. dec. 1. 18:18
 3/3 anonim válasza:

"Min kellene változtatnom?"


ezen:


"Mindig az jár a fejemben 'Mivan, ha van valakije, csak éppen vár valakit, vagy, ha nem vagyok szimpatikus neki?' Mert szerintem nem járnak lányok, csak úgy kávézóba és arra várnak, hogy valaki leüljön hozzájuk."


azt majd ők eldöntik, hogy akarnak-e ott és akkor, vagy bármikor máskor beszélgetni veled.

ha viszont te eleve eldöntöd helyettük, hogy ők nem akarnak és ezért meg sem próbálod, akkor nekik nincs is lehetőségük úgy dönteni, hogy van kedvük hozzá(d) - és így garantáltan nem is fog megtörténni.


miért nem abból indulsz ki, hogy legalább az egyikük csak arra vár, hogy végre valaki megszólítsa? így legalább esélye van, hogy bejön.

ha nem pont azt a lányt szólítottad meg, aki erre vágyik, abból mi lehet? legfeljebb nemet mond és mentek tovább a dolgotokra.


nyilván minél szimpatikusabb, lazább, fesztelenebb vagy, annál nagyobb az esélye, hogy nyitott lesz valaki. ha érződik rajtad, hogy görcsölsz, aggódsz, parázol az egésztől, annál valószínűbb, hogy az összhatás nem lesz szimpatikus, természetellenesnek hat és inkább nem kér belőle a másik. minél többet csinálod, minél kevésbé feszülsz rá, hogy ezen a lépésen múlik minden, annál jobb lesz az esély a sikerre.


jó gyakorlást!

2020. dec. 1. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!