Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jártatok már hasonló cipőben?

Jártatok már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Légyszi csak akkor írj, ha nem fikázol.


Szóval van egy lány, akinek régebben szerelmet vallottam. Mondanom sem kell, hogy ez egyoldalú volt. A kapcsolatunk nem ronlott meg, de közben összejött egy gyökérrel, aki bele mászott a fv profiljába és letiltott. Ő persze nem akar feloldani miatta. Korábban majdnem napi szinten találkoztunk, volt hogy csak sétáltunk ide-oda. Utána viszont ez egy csapásra abba maradt. Ez már 3 éve történt és annyira beleszerettem, hogy nem tudom elfelejteni. Csomó mindent próbáltam már. Mindig megpróbáltam másra gondolni... állandóan elszomorodok ha pl. meglátok egy szerelmes párt, vagy random meghallok egy szerelmes dalt. Annyit szenvedtem már miatta. Pár hete össtefutottam vele, csak elsuhant mellettem, de halkan köszönt. Amikor megpillantottam azt hittem hogy ki fog esni a szívem a helyéről. És a majd három év alatt szinte szó szerint nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék legalább egyszer rá.

Voltatok már hasonló helyzetben? Ti mit tettetek/tennétek?



2020. dec. 1. 11:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Eltüntettem mindent ami rá emlékeztetett aztán szépen kigyógyultam belőle.
2020. dec. 1. 12:05
 2/11 A kérdező kommentje:
Az jó, ha sikerült kijönnöd belőle. Sokáig tartott?
2020. dec. 1. 12:15
 3/11 anonim válasza:
Az említett eset egy évig tartott. 1. voltam.
2020. dec. 1. 12:16
 4/11 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok (2 éve) és én is kicsit megrekedtem, képtelen vagyok feldolgozni. Már próbaltam mindent
2020. dec. 1. 22:40
 5/11 anonim válasza:
Ugyanaz az eset tiltás nélkül meg úgy, hogy a csaj szerint én vagyok a legjobb barátja, lelki társa meg stb és ez nálam 3 éve tart
2020. dec. 2. 09:42
 6/11 anonim válasza:
Uccsó vagyok. Nem szeretném elfelejteni, mert ha **** a párja, előbb-utóbb szakítanak
2020. dec. 2. 09:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is azt várom, hogy szakítsanak. Egy büdös cigánnyal jött össze. Nagy jövőt nem jósolok nekik.
2020. dec. 2. 09:50
 8/11 anonim válasza:

Annyiban tudok hasonlót mondani, hogy én 2 évvel ezelőtt rátaláltam arra, akit tudat alatt kerestem. Egyszóval ő volt nekem az, akivel ha voltam akkor úgy éreztem, hogy teljes az életem. Ennek viszont egyik napról a másikra vége is lett egy fél év után. Bennem egy világ dőlt össze. Egy évig zárkózott maradtam és nem is nagyon voltam élet képes. Ez idő alatt megpróbáltam talpra állni, de az meg maradt bennem, hogy nem vágyom senki másra. Még utánna következő évben is sokszor vele álmodtam, minden egyes nap olyan érzésem volt, hogy itt van velem és erre rájött a többi szív hasogató sérelem. Voltam más lányokkal is, viszonyaim is kialakultak, de valahogy nem éreztem már azt, hogy másra vágynék. Azóta körülbelül ez megy. Ismerkedem akivel vonzónak találom a dolgot, de valahogy mindíg bennem van ez az egész legmélyen és nem tudom, hogy vessek véget. Ha ez vígasztal, szerintem te még abból talán jobb helyzetben vagy, hogy nem alakult ki köztetek komolyabb. Az szerintem jobban fájna.


24F

2020. dec. 2. 10:04
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

Igen, lehet hogy igazad van.

2020. dec. 2. 10:40
 10/11 anonim válasza:
Ejj, most bocsi, ha rasszistának tűnök, de ha annyi esze van, hogy egy cigánnyal jön össze, akkor engedd el tesó. Ha normális a család, akkor visszaszívom, de látatlanban 90%, hogy igazam van. Én nem adnék neki esélyt
2020. dec. 3. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!