Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Ti ismerkednétek...

Férfiak! Ti ismerkednétek egyedülálló anyákkal?

Figyelt kérdés

Vagy inkább elveszi a kedveteket az egész ismerkedéstől, hiába néz ki jól a nő (és nem buta)?

Azt vettem észre, hogy sokan eltűnnek, miután megtudják, hogy van gyerekem. Mivel beszélgetés elején kijelentem, így nem igazán ismernek meg, esélyt sem adnak.

(Magamról annyit, hogy 28 éves nő vagyok, van normális munkám, diplomás, szakvizsgával rendelkező ember vagyok, nem a másik lóvéja érdekelne, az van nekem is, magamnak szeretnék egy társat, nem pedig pótapát keresek.)

Tippeket, tanácsokat szívesen olvasnék!



2020. dec. 7. 19:01
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Nagyon kevés férfinak pálya a gyerekes nő.
2020. dec. 7. 19:04
 2/32 anonim válasza:
Én simán ismerkednék, ha úgy adódna, nem zavarna a gyerkőc.
2020. dec. 7. 19:06
 3/32 anonim válasza:

Engem 27 éves férfiként nem zavarna, ha tényleg vonzódnék a nőhöz és meglenne köztünk a kölcsönös szimpátia.

Csak kicsit olyan érzés lenne, mintha az első pár kapcsolati szintet kihagyva már rögtön egy magasabb szintről kezdenénk.

2020. dec. 7. 19:08
 4/32 anonim válasza:
Dehogy nő....😯
2020. dec. 7. 19:10
 5/32 anonim válasza:
Elvált fiam (1 gyerekkel), megismerkedett egy 3 gyerekes nővel és vagy 8-10 éve együtt élnek.
2020. dec. 7. 19:14
 6/32 anonim válasza:
Ha vonzódnék a nőhöz, nem lenne probléma.
2020. dec. 7. 19:17
 7/32 anonim válasza:
Nekem már van egy lányom, együtt élünk az anyjával, de ha elválnánk valószínűleg a gyerekes anyákat preferálnám, ők jobban megértenék a helyzetem
2020. dec. 7. 19:31
 8/32 anonim válasza:
Én csak 21 vagyok, de engem sem zavarna
2020. dec. 7. 19:47
 9/32 anonim válasza:

Úgy nem randizénk, hogy van gyereke, de legalábbis nagyon vonzónak kell legyen, hogy megtegyem.

Ellenben olyannal már összejöttem, akinek három picije van. A különbség, hogy vele közös társaságba jártunk és így hónapok alatt szép lassan megismertem, megszerettem.

2020. dec. 7. 19:48
 10/32 A kérdező kommentje:

Huu gyerekek, mennyi privát jött :D

4/7: de igen, nő vagyok.

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Tehát inkább neccesebb pálya vagyok így a férfiaknak.

2020. dec. 7. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!