Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tervezek kimenni külföldre....

Tervezek kimenni külföldre. Hova érdemes mennem, ha a legfőbb tényező, hogy ahova megyek ott legyen lehetőségem nőkkel is összejönni?

Figyelt kérdés

Magyarországon nem nagyon tudom elképzelni a jövőmet. Mert úgy, hogy a fizetésem 60%-a elmegy az albérletre, a maradék meg kajára, közlekedésre meg kondibérletre és a hó végén alig tudtam néhány ezret félretenni az szerintem nem élet.


Így nyilván olyan országba szeretnék kimenni, ahol az életszínvonal magasabb mint Magyarországon.

Azonban mivel szingli férfiként mennék ki, a legfőbb tényező számomra, hogy ez lehetőleg ne maradjon így kint. Ha pl választani lehet két ország közt, ahol az egyikben mondjuk fele annyit lenne lehetőségem félretenni, mint a másikban de dupla akkora esélyem lenne összejönni valakivel, akkor inkább azt választanám. A kapcsolatok és emberek számomra fontosabbak, mint a pénz.


Szerintetek merre érdemes indulnom?


Eredetileg Németországot választottam volna. De elgondolkodtam, hogy hiába keresnék ott többet, ha valószínűleg beraknának egy munkásszállóba részeg ukránokkal meg románokkal. És egy átlag helybeli mint csóri senkiházi osztojrópaival sosem fog kezdeni semmit. Dél-Koreáról hallottam, hogy ott sokan nyitottak az európai férfiakra, csak ott meg nem lehet olyan sokat megkeresni (mivel nem vagyok mechatronikus vagy ilyesmi, hogy pl a Hondába vegyenek fel).


Szóval ezeket mérlegelve ti mit tanácsoltok?



2020. dec. 11. 06:03
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Dél Korea nagyon is zárt, egyáltalán nem "nyitottak" egy nyugatival kapcsolatra lépni. Én Írorszagban élek, itt lényegesen jobban keresek mint "otthon". Ismerkedni is lehet, nincs olyan nagy kultúrális különbség, EU-s ország, ergó szabadon mozoghatsz
2020. dec. 11. 07:58
 2/35 anonim válasza:

"Eredetileg Németországot választottam volna. De elgondolkodtam, hogy hiába keresnék ott többet, ha valószínűleg beraknának egy munkásszállóba részeg ukránokkal meg románokkal."


Ha rendesen keresel, akkor nem "raknak be" sehová, ott laksz, ahol akarsz, bárhol tudsz szobát/lakást bérelni.

A "munkásszálló" legfeljebb lehetöség a munkáltató részéröl, hogy kezdetben legyen valamilyen lakhatási lehetöség, de ha nem akarod, akár kapásból is lakhatsz máshol!


Másrészt a helyebelieket nem érdekli a "csóró" állapot, hanem hogy mennyire lehet(ne) veled beszélgetni, mennyire vagy értelmes, kulturált, a nyelvet rendesen beszélö valaki.

2020. dec. 11. 08:05
 3/35 A kérdező kommentje:

"Másrészt a helyebelieket nem érdekli a "csóró" állapot, hanem hogy mennyire lehet(ne) veled beszélgetni, mennyire vagy értelmes, kulturált, a nyelvet rendesen beszélö valaki."


Hát ebben reménykedem én is...

2020. dec. 11. 08:40
 4/35 anonim válasza:
Togo
2020. dec. 11. 10:32
 5/35 Musztafa Kebab válasza:
Egyszer volt dolgom 2 dél-koreai lánnyal, nagyon arrogánsak voltak és bunkók, pedig én kulturáltan álltam hozzájuk. Ír csajok meg tényleg jól is néztek ki és jó fejek is voltak. Ha nyitott ázsiai nőkre vágysz, akkor Thaiföld!
2020. dec. 11. 11:29
 6/35 A kérdező kommentje:

Látom nem nagyon sikerült értelmezni teljesen a kérdést (tisztelet a kivételeknek).

Én NEM turistaként akarok kimenni. Hanem kint élni és dolgozni. Ezért ne irkáljatok olyanokat, hogy "Togo" meg "Thaiföld".

2020. dec. 11. 11:53
 7/35 anonim válasza:
Rajtad nem lehet segíteni.
2020. dec. 11. 11:59
 8/35 anonim válasza:

Milyen nyelvtudassal rendelkezel? Mivel nemetorszagot irtad, gondolom megy a nemet. Akkor en inkabb Ausztria fele huznek, vagy pedig angollal irorszag, ahogy mar irtak elottem, mert azert a nyelvtudas fontos ha helybeli nokkel szeretnel ismerkedni.

Hollandiaban vannak meg jol kereso munkak.

En Angliaban elek es nagyon szeretem, szivesen ajanlanam is de januartol nehezebb lesz kijutni, igy inkabb Irorszagra szavazok elso sorban.

2020. dec. 11. 12:04
 9/35 A kérdező kommentje:

Az angol folyékony, perfekt vagyok abból. A német noha nem folyékony de a társalgási szint megvan.

Ezt leszámítva még beszélek két másik idegen nyelvet is (de azok harmadik világbeli nyelvek).

2020. dec. 11. 12:16
 10/35 anonim válasza:
Van szakmád? Mihez értesz?
2020. dec. 11. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!