Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen képeket tegyek fel...

Milyen képeket tegyek fel társkeresőkre hogy több párom legyen? F

Figyelt kérdés
Viszonylag jó képű és sportos vagyok de mégis alig van párom az összes társkeresőn. Ha be is akad egy-két match akkor is alig írnak vissza. Pedig a képeimen látszik az arcom és az alkatom is. Szóval most már tényleg tanácstalan vagyok hogy mit kéne csinálnom... Valami tippet nem tudtok ajánlani?

2020. dec. 14. 19:42
 1/7 anonim válasza:
No a gond az,hogy csak ennyi látszik,a pénzed még nem.
2020. dec. 14. 19:47
 2/7 anonim válasza:
ha megmutatod pontosan milyen képeket raksz fel, egyszerűbb lenne válaszolni
2020. dec. 14. 19:49
 3/7 anonim válasza:
tök8, nekem is szar képeim vannak kint, van 130 matchem, naponta kb. 2 jön, de így sincs semmi, heló-szia, 2-3 szóváltás és behal az egész
2020. dec. 14. 19:55
 4/7 anonim válasza:
Felejtsétek már el ezt a fos Tindert...
2020. dec. 14. 20:08
 5/7 anonim válasza:
Ha gondolod segítek üziben :) L
2020. dec. 14. 20:17
 6/7 anonim válasza:
Én arra is visszaírok, akinek nincs fent képe, feltéve, hogy ki van töltve igényesen a profilja és nem úgy kezdi a beszélgetést, hogy "szia", meg "hogy vagy", ami rém unalmas és nem lehet rá normálisan válaszolni, hanem mondjuk elolvassa az én profilomat és az abban leírt dolgokra reagál. Ebből lehet tudni, hogy tényleg én személy szerint érdeklem, nem csak ráír mindenkire, aki regisztrálva van.
2020. dec. 14. 20:23
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ha gondod írj rám, talán tudok néhány tanácsot adni.
2020. dec. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!