Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb férfiak 40+ nektek...

Idősebb férfiak 40+ nektek bejönnek a 20 éves lányok, vagy tisztelitek a korkülönbséget és nem álltok le velünk?

Figyelt kérdés
Már évek óta csak idősebbekkel vagyok együtt, ismerkedem, nekem ez tetszik és ez vonz. Az érdekelne hogy a férfiak is ebből a szemszögből látnak minket 20 éves lányokat? Hogy viszonyultok ahhoz, ha szemezünk veletek és picit kezdeményezünk? Szerintem nagyon izgatóak az idősebb férfiak.

2020. dec. 19. 02:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem állok le velük, max egy szemezés erejéig, ha ő is vonzónak/érdekesnek talál. De 20+ év az nagyon nagy korkülönbség számomra. Hosszú távon nem tudnék vele elképzelni egy kapcsolatot. Persze egy 20 év körüli lány nagyon csinos/vonzó tud lenni, de már úgy érzem nem a fiatalság, bájosság, és külsőségek vesznek le a lábamról, és már inkább a belső értékeket tartom fontosabbnak.
2020. dec. 19. 05:11
 2/20 anonim válasza:
Simán benne lennék, az se zavar ha a lány kezdeményez. Nem vagyok semmi jónak az elrontója. A legszebb kor a lányoknál. 47F
2020. dec. 19. 05:26
 3/20 anonim válasza:
Persze, hogy bejön nekik a friss husi, de csak dugásra. Komolyat senki sem akar, bármilyen szép, csinos és szerelmes a lány.
2020. dec. 19. 05:34
 4/20 anonim válasza:
Viccelsz?! Mégis melyik férfinak ne hízelegne, ha úgy érzi érdekli egy 20 éves nőt?! Sajna mikor én voltam huszonéves már akkor se érdekeltem őket (legalábbis a javát), akkor képzelheted most, 40 után! :-D
2020. dec. 19. 05:48
 5/20 anonim válasza:
Imádom a csinos fiatal lányokat és bármiben benne lennék!!! F/51
2020. dec. 19. 07:46
 6/20 anonim válasza:
Általában nagyon is bejönnek, főleg,ha Ő incselkedik is kicsit... ;)
2020. dec. 19. 08:05
 7/20 anonim válasza:
Ha 25 vagy idosebb, akkor mar azt mondom hogyha en negyven vagyok akkor oke. De alatta? Ki akarna justin bieber koncertre jarni... Volt fonokom 2 gyerekes apuka, csak ugy hivta a fiatal lanyokat,hogy "golyóérett" vagy sem. Akkor volt 40 éves.
2020. dec. 19. 09:53
 8/20 anonim válasza:

Volt komoly kapcsolatom 20 éves lánnyal.

40+F

2020. dec. 19. 10:00
 9/20 anonim válasza:
Nem zavar a különbség. De a kalandok híve nem vagyon annyira. És ritka aki agyilag érett ilyen korban. Meg nem tudom nem lenne valakinek ciki, ha eléri az 50-et, akkor már 70 lennék...
2020. dec. 19. 11:13
 10/20 anonim válasza:
Egy 20 éves és egy 40+ éves ember között hatalmas különbségek vannak értékrendben, gondolkozásban, élettapasztalatban. Szóval, kicsi az esélye hogy tartós tud lenni egy ilyen kapcsolat. Kalandnak mindenképpen bevállalnám és szerintem a 40+ -os férfiaknak is egyértelmű hogy nagy eséllyel sugar daddy kapcsolatnak van reális esélye.
2020. dec. 19. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!