Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van aki szeretné nem egyedül...

Van aki szeretné nem egyedül tölteni az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Karácsonyra, szilveszterre keresek egy hölgyet közös ünneplésre.

Egyedül töltöm az ünnepeket és ezért szeretnék egy társat magam mellé, akivel jól érezzük magunkat!

Nem mindenesetben szex a lényeg.

Szeretek fozocskezni és iszogatni közben, csak igy egymagamban elég snassz.

Szívesen megosztanam azt amit készítek vagy együtt is csinalhatnank finomat.

Most ez nem az az időszak, amikor szaladgalunk jobbra balra, igy marad a meghitt otthoni légkör.

Aki szintúgy egyedül van és egyedül érzi magát, az nyugodtan írjon rám! :)

Nincs ebben semmi rossz, mivel emberek vagyunk és vágyunk a másik társaságára.

Amit ígérni tudok, az annyi hogy finom étel, hosszú beszélgetések, karácsonyi, romantikus filmek, esetleg együttlét, ha igény van rám.

Helyes vagyok és nem azért írok ide mert kretén, idióta lennék. Csak szimplán nem az utcán szeretnék találni olyat aki velem lenne.

Budapesten lakom, a 3.keruletben, Békásmegyeren.

Szexben jó vagyok és inkább adni szeretek mint kapni, illetve nem vagyok 5 perces férfi!

Szeretem a hosszú előjátékokat és a több órás együttléteket. ;)

Ha valaki gondolja, akkor nyugodtan beszéljünk kicsit a továbbiakrol!

Minden anyagiaktol mentes ismerkedés!

Életkor, testalkat lényegtelen! Ami kell azt úgyis, meg találjuk egymásban!

Köszönöm, ha elolvastad!

Szép napokat!



2020. dec. 19. 16:25
1 2
 1/20 anonim válasza:

Kreatív.


"Nem mindenesetben szex a lényeg." És ezt el is hisszük. :D Azért látom nem felejtetted el többször is kihangsúlyozni, hogy egy szexisten vagy, és ingyenes dugásra is lehetőség van veled.

2020. dec. 19. 16:52
 2/20 anonim válasza:

Én szépen és olcsón dolgozó kőművest, hidegburkolót keresnék a két ünnep közötti munkavégzésre.


Cserébe sört és meleg ételt tudok felajánlani.

2020. dec. 19. 16:53
 3/20 anonim válasza:
Én is magamban leszek
2020. dec. 19. 16:54
 4/20 anonim válasza:
Én sem reménykedem túl sokban férfiként, mondjuk ilyen öregen már meg is szokhattam volna. Szóval megint kereshetek valami jó kis gyilkosos filmet így karácsony estére.
2020. dec. 19. 16:58
 5/20 A kérdező kommentje:

2es.

Én is keresnék hasonló emberkét, mert nővérem éppen lakás vásárlás után van és kellene a felújításhoz normalis ember!

2020. dec. 19. 17:06
 6/20 A kérdező kommentje:

3as.

Nem tudni, hogy férfi vagy illetve nő?!

Ha férfi akkor ajánlom a keresgélést.

Nem hiszem hogy sikerül, de mindenesetre én is bízom benne és sok sikert neked is!

Ha hölgy vagy, akkor pedig írj rám nyugodtan! :)

2020. dec. 19. 17:08
 7/20 Noren1989 válasza:
Kb ugyanígy vagyok, csak nem törön magam.
2020. dec. 19. 17:11
 8/20 A kérdező kommentje:

1es

Elhiszem, hogy neked ez jó mulatság. Gondolom van partnered ezekre az időkre és ennek nagyon örülök!

De én őszintén leirtam amit tudok nyújtani, hogy ne legyenek félreértések!

Nem vagyok szexisten, de nem is vagyok a kukazsak fejű 3 perces srácok körébe tudható!

Szeretem a női testet és szeretem ki élvezni és elveztetni, hogy mindenkinek jó legyen...

2020. dec. 19. 17:12
 9/20 A kérdező kommentje:

7-es

Én sem töröm magam!

Egy lehetőséget adtam magamnak és másnak, hogy jó legyen, lehessen az ünnep vagy a szilveszter.

2020. dec. 19. 17:13
 10/20 anonim válasza:
Szomorkodom egyedül.
2020. dec. 19. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!