Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szingli férfiak (nem fiúcskák)...

Szingli férfiak (nem fiúcskák)! Hogy esne nektek, ha egy nő (nem lányka) kezdeményezne?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy egy buliban odamegy hozzátok valaki, hogy "Hellóka, Cuncika vagyok, 3000ft/óra, jössz?". Hanem, hogy ha egy nő kiszemelt titeket (nem buliban, valami értelmes helyen: kávézó mondjuk) és odamegy hozzátok ismerkedni (nem csak szex, ez nem az a kategória, hanem tényleg kiszemelt és ismekedne).


Nem kérek olyan választ, hogy "ez nem a középkor, a csaj is kezdeményezhet" mert ez a csajok dumája. Pontosan tudom, hogy így van, de érdekelne a másik oldal véleménye is. Hogy tényleg, hogy élnétek meg, ha odamegy valaki és mondjuk megkérdezi, hogy "leülhetek?". Tegyük fel, hogy kölcsönös első látásra dolog, nem zavarna, hogy annyira elbambultatok, hogy nem vettétek észre?



2020. dec. 23. 15:44
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

És ha már odamegy, és leült akkor kezdenétek a beszélgetést? Vagy kezdje ő? És ha ő, mégis milyen téma/kérdés legyen?


Vagy ha nem szeretnétek, hogy odamenjen hozzátok, de leül veletek szemben és töbször rátok mosolyog, vennétek a lapot? Odamennétek hozzá?


Tudom, hogy mindenki más, de éppen ezért érdekelne, hogy ki hogy éli meg.

2020. dec. 23. 15:48
 2/36 anonim válasza:

Igaz ritkán történik meg manapság, de én szerintem ha odajönne hozzám egy lány a kávézóba, hogy szia leülhetek? Elöször is meglepődnék, és szóhoz se jutnék, de valószínüleg igent mondanék, és elbeszélgetnék vele, és ha bejön akkor elkérném a számát.


Sokkal jobb lenne, mert sok srác fél a visszautasítástól, és ilyen helyzetbe nem izgulnának.


Igen furcsa lenne elsőre, és meg is lepődnék, de nagyon örülnék neki. És az önbizalmamon is nagyot dobna.

2020. dec. 23. 15:52
 3/36 anonim válasza:

#2es vagyok,

Az első kommentre a válasz


Nem fontos ki kezdi, az jön magától.


Mi férfiak nem mindig vesszük észre a jeleket amiket küldtök, de ha nyilvánvaló, és önbizalom is van, akkor odamennék.

18f

2020. dec. 23. 15:57
 4/36 anonim válasza:
Fel se fognám és szegény lány azt hinné, hogy nem érdekel, mert passzív lennék, ugyanis soha az életben nem gondolnék arra, hogy azért jött oda hozzám, mert szimpatikus lennék neki.
2020. dec. 23. 16:04
 5/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen a #3-asban írt dologra gondolok én is, hogy a fiúk/férfiak (jelen esetben nagyon mindegy) nem nagyon veszik észre a jeleket - bár személy szerint én sem vagyok egy nagy jelolvasó, nem rég tudtam meg, hogy annó egyik osztálytársam 2 évig nyomult rám, de fel sem tűnt és szegény azt hitte, nem érdeklem, pedig én észre sem vettem, hogy mit akar...


Na elkanyarodtam, szóval én is erre gondolok, hogy nem mindenki veszi észre a jeleket, viszont van aki ugyanakkor azt sem szereti, ha a csaj kezdményez és nekem ez eléggé sakk-matt, hogy sem egyik sem másik irány.


Köszi a választ! :)

2020. dec. 23. 16:04
 6/36 A kérdező kommentje:
#4-es: Totál megértem, de hagynád, hogy leüljön? Illetve ha aztán elkezd veled beszélgetni, értsd: milyen kávét iszol, gyakran jársz ide, mit dolgozol, tanulsz, stb... és leesne, hogy ismerkedni akar, zavarna?
2020. dec. 23. 16:06
 7/36 anonim válasza:
Én teljesen benne lennék, nem zavarna, sőt szerintem örülnék is neki, aztán ha le akarna ülni hozzám, természetesen mondanám neki, hogy foglaljon csak helyet, aztán igen, ha már leült hozzám, akkor kezdeményeznék, feltéve, hogy nem a telefonját nyomkodja meg ilyenek, meg ha nem azt látom, hogy csak azért ült le hozzám, mert nem volt már máshol üres hely. Szóval lényegében akkor kezdeményeznék bármit is, ha látnék valamiféle szándékot mindabban, hogy leült mellém, egyébként meg lehet, hogy nem xD És az utsó kérdésedre is válaszolva, igen, akkor is kezdeményeznék, ha egyértelmű jeleket küldene egy másik asztaltól.
2020. dec. 23. 16:17
 8/36 anonim válasza:
Persze, hogy hagynám, ki vagyok én, hogy ok nélkül megfosszam egy helytől? Nyugodtan üljön csak le. Ha meg elkezdene kérdezgetni, akkor a váratlan sokk miatt szerintem nem tudnám a választ. Illetve gyanús lenne és körbenéznék, hogy valaki éppen nem rabol-e ki hátulról. S miután meggyőződtem arról, hogy még mindenem megvan és nem áll mögöttem senki késsel, akkor kicsit összeszedném magam és válaszolnék neki a kérdéseire, mert nem vagyok én olyan bunkó, szívesen csacsogok én. De eskü nem gondolnék arra, hogy azért jött oda hozzám, mert szimpatikus lennék. Zavarni nem hiszem, hogy zavarna. Annyira nem vagyok asszociális. :D
2020. dec. 23. 16:17
 9/36 anonim válasza:
Nem sokszor, de előfordult ilyen velem, mindig nagyon imponált, akkor is, ha amúgy semmit nem akartam a nőtől. De lett belőle kapcsolat, és nagyon jó barátság is.
2020. dec. 23. 16:27
 10/36 A kérdező kommentje:

#7 persze, a telefonnyomkodás egyértelmű, hogy nem akar semmit - ha mégis, anynira ne legyen pcsa, hogy ekkor is csevelyt várjon. Na meg persze a máshol nincs hely dolog kérdéses lehet. Ezek is jogosak. Köszi! :)


#8-as nem néztél túl sok akció/horror filmet :P De amúgy jót nevettem, köszönöm, feldobtad a napom, aranyos volt :D Szóval akkor téged sem zavarna, szupi. Köszi. :)


#4-es neked is köszi, lemaradt, bocsi. :)

2020. dec. 23. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!