Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon tetszenek a mentős...

Nagyon tetszenek a mentős férfiak. Hogy tudnék velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szintén egészségügyis vagyok

2020. dec. 30. 17:58
 1/7 anonim válasza:
Légy öngyilkos, és ha szerencséd van, akkor összejöhet 😀 Majd a pszichiátrián meglátogat, ott tudtok dumcsizni, és ha a terápia után úgy látják, hogy nem vagy magadra veszélyes, jöhet egy bensőséges esti parti ☝️ 😀
2020. dec. 30. 18:24
 2/7 anonim válasza:
Van egy 170 magas, 100 kilós, kopasz mentős barátom. Rendkívül örülne valakinek aki őszintén szeretné akkor is ha nem egyenruhában van.
2020. dec. 30. 18:44
 3/7 anonim válasza:
Ha már egészségügyisként sem találkozol velük, akkor nagy gáz van. :D
2020. dec. 30. 20:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Talalkozok veluk de az osztalyon nem tudunk beszelgetni
2020. dec. 30. 20:15
 5/7 anonim válasza:
Akkor ne az osztályon beszélgess velük, te nyomi! Leszarjuk mit csinálsz, ne itt éld ki az impotenciádat!
2020. dec. 30. 20:33
 6/7 anonim válasza:

Kedves egészségügyis kérdező. Ellenőrizd magadon a kompetencia készségedet, a bátraké a szerencse elhatározásodat és menj oda és kérdezd meg a doki ismerőseidet hátha van egyedülálló férfiú ezen munkakörben. Bár nem tudom ezen munkakörön belül a mentő orvos, mentő tiszt, mentő ápoló és sofőr akik tetszenek vagy csak a ruha miatt független a beosztástól mert ezt nem részletezted.


De ne hívd ezért a 112-őt! 🙂

2021. jan. 1. 09:43
 7/7 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt egy 3 évvel ezelőtti kérdés kérdezd meg őt hátha tud ajánlani valakit. Ja volt itt régebbi kérdés is ahol tudtak egyet de valószínűleg ő már házas ember.


Az is lehet hogy majd segitesz a rokonanak es ugy ismered meg. Irtak itt kulonbozo ismerkedeseket volt akihez ugy hivtak mentot mert rosszul lett es az eppen szolgalatban levo mentotiszt latta el es igy lett a baratja. Epp ezen gondolkodtam amugy hogy vajon statisztikailag melyik nyero a mento egeszsegugyis paros vagy a mento beteg. Vicces esetrol mar olvastam ahova mentot es tuzoltot hivtak de ott nem mentos volt a pasi. De csak beszorult egy helyre az illeto de az okat nem irom le mert kacagnatok. Ja es nem olyan jellegu mielott kombinalnatok.


Mondjuk en arra lennek inkabb kivancsi hogy jott e mar ugy ossze mentos es hetkoznapi ember hogy utcan vagy rendezvenyen nem figyeltek es megneztek egymast kozelebrol a szo szoros ertelmeben. 😂 Biztos nagyon emlekezetes talalkozas. Es hogy utana osztonosen el akarta e latni a mentos a partnert mert mondjuk leontotte forro kaveval a kezet vagy ilyesmi.


Lehet majd te is igy talalkozol mentos ferfival es majd el tudjatok egymas kezet latni mert te is kavet viszel meg o is es hopsz mar nezheted is a vallat kozelebbrol. 🙂


6-os vagyok csak azert irtam ezt hogy ne parazz ra inkabb adj a spontenaitasra.

2021. jan. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!