Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső hölgyek, szívesen...

Társkereső hölgyek, szívesen ismerkednék veletek :) Ki szeretne beszélgetni velem? :)

Figyelt kérdés
Rólam azt kell tudni, hogy 29 éves múltam és Pest megyén belül élek. Nyitott és pozitív gondolkodású vagyok. Szeretek jókat csevegni, hülyéskedni amikor alkalom adódik rá :D Könnyen megnyílok mások felé. 167 cm, 70 kg, barna haj, barna szem. Elöljáróban többet nem szeretnék megosztani, egy privát beszélgetés alkalmával úgy is kiderül minden... :) Köszönöm mindenkinek aki ír nekem! Csoda szép napot nektek!

2021. jan. 4. 17:11
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én szívesen ismerkedem veled, írj egy mailt magadról ha gondolod: pghswsmz@supere.ml


(eldobhatós cím, nem akarom a sajátom kiírni)


28/N

2021. jan. 4. 17:28
 2/11 anonim válasza:
az 1-es miatti fogyatékosok miatt tart itt ez az oldal
2021. jan. 4. 17:50
 3/11 anonim válasza:
Ezt kifejtenéd, #2?
2021. jan. 4. 18:15
 4/11 anonim válasza:

2-esnek igaza van.

Úgy akarnak itt ismerkedni a nők vagy úgy gondolják így kell, hogy nem merik felvállalni saját magukat és még hiteles elérhetőséget sem képesek adni, hanem legyártanak egy eldobhatós címet vagy kamu címet. Ha már elején így indul az ismerkedés, hogy ennyire bizalmatlan az egyik fél, akkor felesleges az egész. Vicc ezek a nők.

2021. jan. 4. 21:01
 5/11 anonim válasza:

2-4:


Azért, mert nem is nő. Aki komolyan akar ismerkedni az komolyan ismerkedik és nem emailbe. Akkor csinál egy Discordot, Skype-ot és maximum ott kezdenek el beszélgetni, ha a saját profilját azonnal nem akarja megmutatni.

2021. jan. 4. 23:04
 6/11 anonim válasza:
Az a vicc hogy a 2.-tól az 5.-ig mindenkinek a hozzászólásában van valami igaz, mégsem feltétlen értetek egyet egymással. :D
2021. jan. 8. 10:21
 7/11 anonim válasza:

Nem hülyeség amit az 1es csinál!

Sok kretén van mindenhol és nyilván nem fogja ide kiirni azt az email címet, amit már lehet 10 éve használ.

Ha sok nyomorék elkezdi zaklatni, akkor csak törli a mailt és kész!

Akivel meg komolyabbra fordul a beszélgetés, úgyis találnak másik platformot, ahol tudják folytatni.

Nekem volt egy lány, rám írt, igy meg ugy tetszem neki egy tarskereso oldalon.

Na mondom de jó tuti kamu, mert annyira nyomta hogy helyes vagyok.

El kezdtünk ott beszélgetni és könyörögtem már képért neki, de nem kaptam mert hogy fél hogy ki mire használja majd fel.

Mondom legyen akkor így.

Naponta beszélgettünk 3 héten keresztül és utána nagy nehezen ravettem egy arckép küldésre.

Oh mondom, milyen szép arca van...

Megint jött a kisördög hogy tuti férfi, vagy nem tudom... :D

Aztán 1,5 hónap után találkoztunk és megkonnyebultem!

7 évet voltunk együtt.

És egy szexpartner kereső oldalon talált rám, nem egy badoon vagy tinderen.

Nem szexet akart, csak már kezdett lemondani a normális férfiakról és akkor inkább oda is regisztrált.

2 hónapig nem is voltunk együtt, csak udvaroltam neki.

Aztán már ő nem bírta és ágynak döntött... :D

Szóval kell adni egy esélyt igy is annak az emailnek és a hölgynek.

Főleg most, hogy mindenki bezárkozott és fél még a reggeli szél fújta falevél hangjától is...

Ugyanitt szingli 34 éves pasi keresi párját, hosszú időre! :)

2021. jan. 10. 13:47
 8/11 anonim válasza:

7es vagyok!

Azt elfelejtettem, hogy a hölgynek, akivel ismerkedtem nem vokt facebookja, iwiw, MySpace, semmi ilyen közösségi cumoja...

De jobb is volt, hogy nem ott élte a mindennapjait.

2021. jan. 10. 13:50
 9/11 anonim válasza:

Baszki, #7

Ezt tök jó volt olvasni!

Az ilyesmik könnyebbé teszik a várakozást, és mutatják, hogy van, akiért érdemes várni.

2021. jan. 10. 14:29
 10/11 anonim válasza:

9es!

Nyilván megeri várakozni, de azért mérlegelni is kell!

Úgyis érzi az ember hogy mi is lesz valójában vagy ő mennyire, mennyi időt tud várni.

Én mostmar semmit! :D

De örülök, hogy jó volt olvasni!

Sok sikert, szerencsét neked is így 2021 ben! :)

Pacsi

2021. jan. 10. 14:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!