Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkeresőn hogyan...

Facebook társkeresőn hogyan lehet írni az embereknek üzenetet anélkül hogy kölcsönösen beszíveztük volna egymást ?

Figyelt kérdés
Nekem csak azt adja ki hogy szív illetve iksz...Sok lány azt írja oda hogy ha szimpatikus akkor írni kell neki...
2021. jan. 5. 16:38
 1/3 anonim válasza:

nem tudsz írni csak ha kölcsönös szívecske van. Mielőtt írsz neki, szívecskézd be. Aztán ha te is szimpi vagy, ő is beszivecskézik téged és indulhat a beszélgetés.

Én azt nem vágom, ha valakit kixeltem, akkor már nem is fogok neki megjelenni?

2021. jan. 5. 16:56
 2/3 anonim válasza:

én ha jól emlékszem ha rányom a képére többször tudsz írni hozzá valamit

de révén ugyan az a kép van kint altalában facen is mint facedaten az alapján megtudod keresni a fb progilját, ha esetleg közös ismerősötök van ez még könyebb

2021. jan. 5. 19:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs közös ismerősünk de azt tudom hogy 1 ember többször is megjelenik a keresőbe...Ha ki ikszeled szerintem az többet nem jön vissza vagyis nálam úgy volt.
2021. jan. 6. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!