Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek van értelme ennyi...

Szerintetek van értelme ennyi idő után ráírni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már lassan 1 éve nem láttam és mivel azóta befejeztem a sulit nem is fogok. Már akkor is rokonszenves volt; de volt barátnőm, akivel sajnos mostmár régen vége lett. A 'jeleiből' ítélve (mosoly, nézés) én is az voltam neki. Szerintetek van értelme őszintén ráírni ennyi idő után? (Tudom, hogy személyesen jobb lenne, de erre nála már nem lesz lehetőségem sajna :/)

2021. jan. 6. 09:34
 1/8 anonim válasza:
Szerintem írj rá mindenképpen. =) Ha most ráírsz max kioffol, de nem vesztettél semmit, legalább megtudtad mi lett hogy ráírtál. Ha nem írsz rá, akkor azzal a kérdéssel élsz majd tovább hogy "mi lett volna ha ráírok?" Egy barátom régen ugyan ezeket a szavakat mondta nekem mikor hezitáltam hogy ráírjak e valakire, és végül ráírtam. :)) azóta 2 éve együtt vagyunk. <3
2021. jan. 6. 09:41
 2/8 anonim válasza:
Van!
2021. jan. 6. 10:00
 3/8 anonim válasza:

Az, hogy értelmes dolog-e, neked kell eldöntened.

Ha írsz neki, készülj fel elfogadható válasszal arra a kérdésére: "eddig miért nem tetted?" - és ne lepődj meg negatív válaszán.

2021. jan. 6. 11:03
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

#3: Arra van válaszom:)...hogy elfogadható-e neki, azt meg bár meg tudnám jósolni :/

2021. jan. 6. 11:19
 5/8 anonim válasza:
Írj, nincs veszíteni valód.
2021. jan. 6. 13:42
 6/8 anonim válasza:
XDXD
2021. jan. 7. 06:34
 7/8 anonim válasza:
Irj rá én is voltammár igy aztán ráirtam ls kiderült bejöttem volna neki igy két szék közül a,padlora estem...van ilyen
2021. febr. 1. 21:57
 8/8 anonim válasza:
Ráírtál már?
2021. febr. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!