Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nektek/nálatok milyen ismerked...

Nektek/nálatok milyen ismerkedős szövegek jöttek/jönnek be? :D

Figyelt kérdés

Esetleg tudnátok írni párat ami bevált, vagy nektek bejött?

Fiúktól, lányoktól egyaránt:)


Köszi a válaszokat!



2021. jan. 7. 21:24
 1/9 anonim válasza:
Nem az a lényeg,mit mond,hanem hogy szimpatikusabb és bejön-e. Ha valaki nem tetszik,kb.mondhat bármit. De ha már mond,akkor esetleg valami frappáns vicces helyzethez illő dolgot.
2021. jan. 7. 21:40
 2/9 anonim válasza:

#1-esnél a pont. Az alap szimpátia a lényeg.

Meg akárki akármit mond, az első benyomást igenis a külső dönti el. Aztán utána persze már kell a belső is.

2021. jan. 7. 21:44
 3/9 anonim válasza:

Nem aza lényeg hogy mit mondasz hanem az hogy hogyan egyébként egy lánnyal se fogsz összejönni ha más szövegét használod mert látszik az hogy a szöveg tényleg belőled jön e.

Ha meg lány vagy akkor ne leszólítsd hanem inkább csábítsd el de úgy hogy a végén ő jöjjön oda hozzád.

És igen az 1es nél a pont

2021. jan. 8. 00:00
 4/9 anonim válasza:

Gyönyörködöm a szépségében... (örülök, hogy KULTURÁLTAN fogalmazott.)


Középkorú Hölgy (távolságbeli ismerkedésre képtelen lennék.) Kifejezetten Ellenzem a "netes" kapcsolatokat folytatását. Erősen bizalmatlan vagyok, ismerve az itteni "szleng" nyelvet.


Leginkább Diplomás Tanárok vonzanának. (Akár magánórákat ad, akár gyermekeket oktat.) Én viszont csak ott lennék hajlandó "érvényesülni" "esetleges" Tanárként, ahol ISKOLAŐRÖK DOLGOZNAK!

2021. jan. 8. 05:26
 5/9 anonim válasza:
Az első hozzászóló jól mondja.
2021. jan. 9. 23:08
 6/9 anonim válasza:

"még senkitől nem állt fel így a farkam, mint tőled"

19/L

2021. jan. 10. 13:59
 7/9 anonim válasza:

(megtörtént események alapján)

#6 voltam

2021. jan. 10. 14:00
 8/9 anonim válasza:
És bevált?❤🤣
2021. jan. 10. 14:35
 9/9 anonim válasza:
Sajnos nem igazán 😅😂
2021. jan. 10. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!