Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Úgy érzem, hogy a lányok is...

Úgy érzem, hogy a lányok is érdekelnek ,,úgy". Biszex/ leszbi lányok, lenne kedvetek beszélgetni erről/ ismerkedni Google Meet-en akár, vagy itt? debreceni 18L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég cringe, hogy itt keresek párt, de sosem lehet tudni, hogy hol talál meg ,,Az" az ember. Legyen is szó barátságról vagy párkapcsolatról.. Meg az igazat megvallva kicsit szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban, de ha egyszer így érzek, nem tudok mit tenni. Adok egy esélyt, hátha életem szerelme egynemű velem..


Magamról: nem rég jöttem rá arra, hogy a lányok is érdekelnek. Eddig próbáltam elnyomni ezeket az érzéseket, de nem tudtam. Úgy döntöttem, hogy szeretném megpróbálni egy lánnyal, és vagy tetszeni fog a dolog, vagy nem.

Szeretek sportolni, mindenre vevő vagyok (bungee jumping, szörf stb.). Spanyolul és angolul beszélek a magyaron kívül. Mind2 nyelv elég jól megy.

személyiségemről: elég ragaszkodó tudok lenni és hűséges, viszont nehezen szeretek meg valakit. Nem vagyok egy könnyű eset, de nyitott, azt mondják jó hallgató, érdeklődő és egy biztos, hogy jó a humorom :b

Viszont borzasztóan makacs, féltékeny típus vagyok és valamikor az önbizalmam a béka segge alatt van. Kicsit hisztisnek is tartom magam, de önzetlennek is (egyes emberekkel szemben).

Szeretek olvasni, filmeket nézni (nagy kedvenceim: A dán lány, A szív bajnokai, Életrevalók, Chihiro Szellemországban, Szólíts a neveden, Joker), sportolni, lelkizni, nevetni, utazni és új helyeket felfedezni.

Teniszezek versenyszerűen és kondizok.


170 cm 60 kg, barna, hosszú haj és szem. Lányos lány vagyok.


Szóval egy tapasztalatlan, kis ártatlan, szűz leányka keresné nőnemű társát.


Korhatárt nem írok, mert aki megfog, az úgyis tetszeni fog, ha 17éves, ha 30. :)) Úgy gondolom nem ezen múlik.


Ha van kedved megismerni, írj rám privátban! :) Férfiak ne jelentkezzenek!



2021. jan. 8. 22:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
írj privátot, beszélgethetünk :)
2021. jan. 8. 22:56
 2/17 anonim válasza:

"ártatlan, szűz leányka keresné nőnemű társát"

"Férfiak ne jelentkezzenek!"


Le is írtad magad xD

Pont hogy PASI vagy ilyen szöveggel!

Szóval az egész kérdésed hiteltelen!

2021. jan. 8. 22:58
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt viccből írtam. :) Csak nem akarom, hogy az legyen, hogy pasik írogatnak majd, hogy ,,Miért érdekelnek a lányok?" ,,Bár pasi vagyok, de ígérem nem fogsz panaszkodni!" meg hasonlók. És egyébként egy Google meetes beszélgetésen egyből ki is derülne, ha pasinak állítanám magam.


Úgyhogy ez most nem jött be, kedves jóindulatú kommentelő! :)

2021. jan. 8. 23:05
 4/17 anonim válasza:

Sorry, hogy fiúként idepofátlankodok, nyugi nem ismerkedni szeretnék, csak leírni, hogy jól esik néha ilyeneket olvasni, hogy felfedezik magukat az emberek és nem nyomják el az érzéseiket társadalmi nyomás hatására, szóval sok sikert kívánok, hogy találj egy hozzád illő lányt. ^^


De ezen az oldalon legyél kétszer olyan óvatos mint alapból, sok srác képes lánynak kiadni magát, egész hitelesen, még a képet se tekintsd meggyőző dolognak ha azzal akarják bizonyítani. :D

2021. jan. 8. 23:13
 5/17 anonim válasza:

Aztán hamar a képcserével, ne fél év után derüljön ki, hogy egy negyvenes fószer a 18 éves beszélgetőpartnered. :)

Ja és itt keresik az anyagot a napiszarra az ottani nyomik is, szóval csak óvatosan.

2021. jan. 8. 23:20
 6/17 anonim válasza:

bungee jumping


Baszki *-*

Mindig is ki akartam próbálni ezt az extrém sportot xD

De még nem jutottam el odáig és nemtom hol lehetne ezt kivitelezni, bár függ attól hogy te hol bungeezol.


L

2021. jan. 8. 23:28
 7/17 anonim válasza:
Irj privat uzenetet :)
2021. jan. 8. 23:33
 8/17 A kérdező kommentje:
Valaki Géza néven felajánlja, hogy beszélgessünk. És kéri, hogy igazoljam, hogy tényleg az vagyok, akinek mondom magam. Komolyan! Legalább annyi eszed lehetne, hogy nem egy pasi nevén írsz, idióta. Komolyan! És még ő kér engem, hogy bizonyítsam be a ki létemet.. 😂
2021. jan. 9. 00:16
 9/17 A kérdező kommentje:

Szóval...max. 1 hétig vagyok hajlandó írogatni. Utána szeretném, ha lenne egy google meetses hívásunk kamerával, mikrofonnal, hogy lássuk egymást.. Úgy gondolom, ha az vagy, akinek állítod magad, akkor ez nem okozhat problémát. És olyan gyenge dumákat, hogy ,,Jaj, nincs netem! Nem tudom így magam megmutatni.” nem fogadok el. Ha elkezdesz szerencsétlenkedni a hívásban/ nem mutatod meg magad stb. akkor automatikusan foglal tiltani, ignorálni stb.


Szóval így jelentkezz nőként.. ;)

2021. jan. 9. 00:35
 10/17 A kérdező kommentje:
foglak*
2021. jan. 9. 00:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!