Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A fiúk inkább a mosolygós,...

A fiúk inkább a mosolygós, “kislányos” vagy a dögös nőket szeretik jobban?

Figyelt kérdés

Nyílván a kettő nem zárja ki egymást, de a kérdés inkább arra irányul, hogy az adott két huszonéves lány közül melyiknek a tulajdonságai fogják meg jobban a fiúkat:

Az egyik nőnek szép arca van, mosolygós, boldog kisugárzású, jó az alakja, de nem öltözködik kihívóan és már ránézésre is kedves, inkább az a kislányos bájjal rendelkező nő, aki tud szexi is lenni.

A másik nő sokkal inkább kihangsúlyozza a nőiességét, kivágottabb ruhákat hord, inkább a hűvös szépség jellemzi, aki nem sokat mosolyog, de nagyon jó nő. Ő sem feltétlenül a kihívóbb kategória, de nagyon dögös.


2021. jan. 9. 23:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nekem inkább az első, de mindenkinek más, ez szubjektív dolog.
2021. jan. 9. 23:41
 2/16 anonim válasza:

Középút, középút, középút.

De ha ezekre a jellemzésekre kell támaszkodni, akkor inkább az első.

2021. jan. 9. 23:44
 3/16 anonim válasza:
Te már tettél fel hasonló kérdést, első a válaszom:D A visszafogott aranyosakat szeretem.
2021. jan. 9. 23:51
 4/16 anonim válasza:
Oversized for the win. Első.
2021. jan. 9. 23:55
 5/16 anonim válasza:
Én nőként mondom úgy, hogy kapcsolatban is élek de nyilván nem vagyok vak. Úgyhogy a pasiknak csakis a 2. verzió jön szóba (és itt feltételezem, hogy mindkét típus teljesen normális belsővel rendelkezik). Az ilyen nők tűnnek fel nekik elsőnek, az ilyeneknél próbálkoznak elsőnek és ha nem sikerül csak utána mennek rá az 1. verziójú csajokra. Tagadhatnak, akár saját maguknak is ezerrel de ez így van.
2021. jan. 10. 00:05
 6/16 anonim válasza:

Igazából mind a 2. nagyon jó.

Te melyik vagy kèrdező?

2021. jan. 10. 00:23
 7/16 anonim válasza:
Mindenképp az első
2021. jan. 10. 00:37
 8/16 anonim válasza:

"Úgyhogy a pasiknak csakis a 2. verzió jön szóba"

Nem igaz. Az első a nyerő - és ahogy látom itt is- nem csak a való életben.

2021. jan. 10. 00:39
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is nőként tettem fel a kérdést és az én tapasztalataim azok, hogy a megközelíthetőséget keresik inkább a pasik és ezért éleződött a kérdés inkább a mosoly köré, mert úgy vettem észre, hogy hiába látják meg előbb a dögös, de jégkirálynő típusú lányokat, mégis végül a szép, aranyosnál kötnek ki hosszútávon az ismerősi körömben legalábbis.

Én amúgy a kettő közé tenném magam, mert mosolygós vagyok, de szeretek nőiesen öltözködni egy bizonyos szintig, ami nem kihívó. Ja és nem tettem még fel hasonló kérdést, ezt is csak kíváncsiságból, mivel alacsony és vigyori vagyok, ezért felmerült, hogy ez kelthet egy kislányos benyomást, és érdekelt a véleményetek:)

2021. jan. 10. 00:45
 10/16 anonim válasza:
2021. jan. 10. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!