Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30éves Debreceni fiú ismerkedn...

30éves Debreceni fiú ismerkedne lányokkal, jelentkező?

Figyelt kérdés

Üdv! Ismerkednék lányokkal, mert kezdek magányos lenni. Nyilvánvalóan legyen értelmes, ne legyen ribizli, bla bla bla


Lehetőleg legyék nálam fiatalabb azért!


2021. jan. 11. 22:56
1 2
 1/12 anonim válasza:

30 eves fiu

Vicc

2021. jan. 11. 23:58
 2/12 A kérdező kommentje:
Nevess akkor te férfiállat 🤣
2021. jan. 12. 00:19
 3/12 anonim válasza:
Veled nem ismerkedem :D
2021. jan. 12. 02:31
 4/12 anonim válasza:
Nyet
2021. jan. 12. 06:10
 5/12 molnarmarcell21 válasza:

Egy 30 éves ember már középkorú, te férfi vagy, nem fiú :) És te mennyire vagy értelmes? Ribizli vagy? Néhány alapinfót azért írj le magadról. Nem muszáj konkrétan, de azért be lehessen lőni:


Külső:

- Magasság/testsúly

- Életkor


Társadalmi státusz:

- Lakhely

- Végzettség

- Anyagi helyzet: fizetés/szakma, ingatlan, autó, megtakarítás


Személyiség:

- Hobbi, érdeklődési kör


Jó tudni:

- Káros szokások

- Van súlyosabb testi/szellemi problémád

- Politikai/vallási beállítottság

- Hány hosszabb kapcsolatod volt, vannak-e gyerekeid

- Van-e priuszod

- Preferencia

2021. jan. 12. 08:35
 6/12 A kérdező kommentje:

5


Nekem minden velem egykorú, és fiatalabb lány és fiú. Kész, lehet lovagolni a szavakon, de engem nem igazán izgat ez.


180cm vagyok, 78kg.


Lakhelyem nem nehéz kitalálni, végzettségem szakmunkás, érettségit most csinálom. Anyagi helyzetem annak legyen fontos, aki esetleg feleségül akar jönni hozzám, ne random embereknek! :) Személyiségem ENTP, érdeklődési köröm olyan széles, hogy hosszú idő lenne ide írni, meg amúgy is azt gondolom, hogy felesleges ezt bemutatkozásba írni. A szűrőim alapján olyan emberre van szükségem, aki hasonlóan kíváncsi természetű, ha így nem érdeklem, akkor nem az én emberem.


Dohányzom. Igen, 5lábam van meg fél agyam. Bigott emberekkel nem állok szóba, a többi nem érdekel. Nincsenek gyerekeim, és 1x majdnem házasodtam, ennyi legyen elég. Nincs. Nők gondolom, és nem igazán vagyok az a fajta ítélkező ember, aki hasonló CV-t kér egy ismerkedés elején, bocs

2021. jan. 12. 12:15
 7/12 anonim válasza:
Respekt hogy tanulsz báttya, soha nem késő.
2021. jan. 12. 12:21
 8/12 anonim válasza:

#5

"Egy 30 éves ember már középkorú, te férfi vagy, nem fiú" - meg a jó édes...!

2021. jan. 12. 14:46
 9/12 molnarmarcell21 válasza:

ma 14:46


Ezen mindenki kiakad mindig, pedig 25-50 között életed középső szakaszát éled már :)


ma 12:15


Látod, nem véletlenül kaptál kapásból elutasító válaszokat :) Nem kell regényt írni, de azért egy minimális képet tudnunk kell alkotni rólad, hogy fel tudjunk mérni, és ezek mind kizáró tényezők lehetnek önmagukban - főleg ebben az életkorban már nem biztos, hogy rád akarják pazarolni az idejüket az emberek.


Pl. ha én nő lennék és szeretnék eljárni puccosabb helyekre (vagy épp ellenkezőleg, te szeretsz költekezni), akkor igenis számít az anyagi helyzet és ezt nem árt az elején tisztázni, hogy nem vagyunk egy súlycsoport.


Hobbi/ideológiai nézetek... stb. is fontosak lehetnek. Talán neked nem, de egy vegán nő nem fog örülni, ha kiderül, hogy szívesen jársz disznóvágásra. Ugyanez igaz politikára, vallásra, a "bigottság" pedig relatív, de ne felejtsd, hogy az ország fele kereszténynek tartja magát.


A testi fogyatékosság hülyeségnek tűnhet elsőre, de nem kevesen élnek rokkantan úgy, hogy nem látható, márpedig ennek van jelentősége szabadidős tevékenységben, szexben... stb.


Nálam pl. egy mellékes szón elbuktál, mégpedig hogy dohányzol. Feleslegesen raboltuk volna egymás idejét ki tudja meddig, mire ez kiderül.

2021. jan. 12. 16:00
 10/12 anonim válasza:

#9

életem középső szakaszát élni vagy középkorúnak lenni nem u.a.

középkorút a 45-50-es korosztályra mondunk, nem egy 30 évesre!

2021. jan. 12. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!